Elementar.io: Элементар іо

Як грати в Elementar.io: Элементар іо

Elementar.io: Элементар ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Элементар це варіація на тему набору маси в стилі Агарио + цікава стрілялка. Як і замислювалося спочатку в жанрі io, грати в Elementar io елементарно просто, вже вибачте за тавтологію. Але є ряд відмінних рис від інших ігор, наприклад продумана система прокачування різних елементів: Криги, Вогню і Землі. Мабуть, ця гра зовсім молода, раз у неї не так багато гравців, незважаючи на цікавість і потенціал. Але навіть це не відлякує любителів io ігор! У Элементар завжди є з ким повоювати, наприклад Супер Бос! Але про все по порядку.

Як грати

Рухатися своїм елементом - WASD.
Клік щоб стріляти.

Потрібно літати по карті і збирати точки маси. За це отримуєте рівні, щоб прокачувати основні характеристики, які з'являються в верху. Крім того, масу можна витягати з ботів (Corrupted Element) та інших гравців. Масу з сильних ботів ми отримуємо навіть за просто удари по них. А як тільки ворог розбитий, ми можемо з'їсти його масу, але не варто дуже поспішати - можна врізатися в поволі зникаючий його труп =)
По досягненні визначених рівнів нам пропонують різного роду вдосконалення. Цим Elementar io схожий на Діп іо. Хіба що зовнішній вигляд від цього не змінюється.
Важливо розуміти, що великим жовтим квадратом на міні-карті позначений Топ гравець. З ним обережніше. А синій квадрат це Супер Бос. З ним можна поборотися і навіть виграти; як - читайте далі.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Борючись з ботами ви помітите, що високорівневі боти стріляють трьома пострілами відразу. І Супер Бос теж. Кружляючи навколо таких роботів можна уникати попадання. Досить просто знайти таку орбіту, при якій ви будете зачіпати Боса, і при цьому проходити між його снарядів.
Швидкість Элементар відіграє важливу роль. Наприклад, щоб втекти від Топ - гравця =) Так що вкачивайтесь в неї, не роздумуйте!
Якщо вам подобається космічна тематика, то обов'язково спробуйте io Зоряні війни. Рекомендуємо.