Bitball.io: Битбол

Як грати в Bitball.io: Битбол

Bitball.io: Битбол — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Bitball io це оригінальна io гра з прокачанной фізикою. Нагадує кулястий Бонк іо - таке ж фізичне протистояння між гравцями. Битбол вийшов хорошою грою, де акуратність важливіше всього. Гравці стикаються один з одним, щоб вибити суперника в чорну діру, що живиться кулями. Крім цього, в грі є синій і фіолетовий кулі, з якими потрібно бути поакуратніше. Битбол це свіже слово у io іграх і гідний того, щоб увійти в колекцію ігор оригінального жанру.

Як грати

Завдання в Bitball io - набрати якомога більше маси. Щоб набирати масу, потрібно заганяти інші кулі у великі чорні, наче волохаті, сфери. За кожен м'яч, який ви втолкнете в чорну сферу, вам нарахують бали маси. Ви не тільки фізично увеличитесь, але і додасте у своїй здатності до расталкиванию гравців. Чим вище у вас масове число, тим сильніше ви зможете штовхати інших гравців.

У Битболе є зелені плюсики - бустери, які тимчасово додають вам багато маси. Також є сині кулі, які, потрапляючи в гравця, знижують його масу до мінімуму - теж тимчасово. Самим небезпечним після чорних дір є фіолетовий кулька, яка при попаданні заражає гравця смертельним таймером. Як тільки таймер прогорає - гравець гине. Але цю заразу можна передати противнику лише дотиком.

Важливо знати, що синій і фіолетовий кулі роблять свої дії тільки під час руху. Тобто поки вони стоять на місці, вони неактивні. Гравець їх стосується, вони летять вперед і ось тут-то їх і варто побоюватися.

Управління

  • Клік щоб рухатися в бік курсору
  • Затиснути клік щоб рухатися швидше