Diep.io: Діп іо

Як грати в Diep.io: Діп іо

Diep.io: Дип ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
ГАЙД ПО DIEP.IO | ТАКТИКА І ПОРАДИ | ЯК ЗАЙНЯТИ ТОП НА СЕРВЕРІ
ГАЙД ПО DIEP.IO | ТАКТИКА И СОВЕТЫ | КАК ЗАНЯТЬ ТОП НА СЕРВЕРЕ
DIEP IO ТОП ЗА 1 СЕКУНДУ | ЧИТЕРСКАЯ ТАКТИКА
DIEP IO ТОП ЗА 1 СЕКУНДУ | ЧИТЕРСКАЯ ТАКТИКА
DIEP IO САМИЙ НЕЩАДНИЙ ТАНК + НОВА ТАКТИКА ГРИ
DIEP IO САМЫЙ БЕСПОЩАДНЫЙ ТАНК + НОВАЯ ТАКТИКА ИГРЫ
ЛАЙФХАК ЗА DIEP.IO | ТАКТИКА БОЮ | КАЧАЄМО САМОНАВОДКУ 45 lvl
ЛАЙФХАК ПО DIEP.IO | ТАКТИКА БОЯ | КАЧАЕМ САМОНАВОДКУ 45 lvl
КОРОЛЬ - DIEP.IO
КОРОЛЬ - DIEP.IO
Diep.io BOOSTER НАЙШВИДШИЙ І НЕУБІВАЕМИЙ ТАНК! ТАКТИКА ПРОКАЧУВАННЯ ГАРМАТИ | СХЕМА РОЗВИТКУ ГІЛКИ
Diep.io BOOSTER САМЫЙ БЫСТРЫЙ И НЕУБИВАЕМЫЙ ТАНК! ТАКТИКА ПРОКАЧКИ ПУШКИ | СХЕМА РАЗВИТИЯ ВЕТКИ

Тут ви проведете чимало годин, бо Діп іо це мега-гра. Подивіться на свої руки. Ось ці руки нині будуть рулити найпотужнішим зброєю, яке тільки зможуть створити.

Як грати

Максимальний рівень прокачування Танка - 45. Гойдається досить швидко, хвилин за 10-15. Так само у Танка є три апгрейда, під час яких він отримує спеціалізацію. Гойдатися будете за рахунок руйнування жовтих, червоних і фіолетових фігур, а також інших танків.

Умови перемоги і поразки

Перемога і поразка в Діп іо залежать від того, в якому режимі ви граєте. Є режими кінцеві і нескінченні. Для початку - про кінцевих.
В режимі Domination виграє команда, яка захопила всі 4 точки на карті. Режим Survival грається до останнього вцілілого на карті.
В інших режимах грати на карті можна нескінченно, як і утримувати лідерство в Топі. Єдине, коли ви займаєте 1е місце, сіра стрілкою в лівому нижньому кутку екрану буде вказувати в вашу сторону, так що будьте обережні.

Поразки як таке відсутнє. Коли вас вбивають, то ви перероджуєтеся з втратою характеристик, а прокачування характеристик і виду танка обнуляється. Іноді це навіть здорово, бо як можна спробувати розгойдатися по-іншому.

Управління

Управління в Діп іо WASD (стрілками) + миша. Якщо натиснути E, то стрільба буде автоматичною.

Прокачування

Всі танки гарні, всі види нам потрібні. Немає такого, щоб ось прокачався і ніхто тобі ніде. У завдання гравця входить знайти той танк, яким йому зручніше і приємніше і цікавіше грати. Завтра це буде інший танк, післязавтра - третій. А через тиждень знову здасться, що перша прокачування все ж крутіше всього. Це нормально. Просто можна заганяти себе тим, щоб шукати досконалий білд, а можна знаходити плюси і насолоджуватися грою за кожен з білдів.

Такий танк не намальований тут, але ви бачили цілий танк без гармат, з гострими шипами. Виникає питання, а як таке вигадати?
Відповідь - щоб взяти такий клас, вам потрібно проігнорувати перший апгрейд. Тоді на 30м рівні вам запропонують взяти Колобка.

І бонусом відповідь на питання "а збережуться апгрейди, які я проігнорував або пропадуть?" Відповідь - збережуться. Якщо ви проігнорували і перший апгрейд і другий, то на 45м рівні ви можете відразу прокачатися до будь-якого танка.

Є певна логіка у тому, як розгойдувати вид танка + характеристики. У графі "Хакі, Нюанси, Рекомендації", ми наведемо кілька очевидних прикладів прокачування.
Від 9го березня 2017 з'явилося оновлення гри, пов'язане з характеристиками. Тепер, затиснувши U ви можете створити чергу того, як будуть автоматично прокачуватися характеристики на отримані очки. План такий: затискаєте U і клікаєте на плюсики. Як тільки вам нараховуватися характеристики, вони прокачаются в зазначеному порядку. Це означає, що якщо натиснути максимально Шкоди, потім Перезарядку, потім довести до максимуму Швидкість кулі, то спочатку ви будете вкладати в Збитків і т. д. тобто розумно один плюсик на 7, інший на 6, на 5 і на 4, потім знову на 7, 6 на 5 - так прокачування буде гармонійним. Режим черги дозволяє прокачуватися, не відволікаючись від бою, хоча досвідченим танкістам це не проблема =)

Якщо ви затиснете M, то кліком на характеристику заздалегідь закладіть в план все до максимуму. Щоб прибрати чергу, треба, продовжуючи тримати M, натиснути 1 раз на U. На наш погляд, тут трохи перемудрили і ми радимо зробити так як написали вище: натиснути U і по одному разику вроздріб поклікати на статті.

Режими

 • FFA - Кожен сам за себе.
 • 2 Teams - Тут 2 команди і ваш успіх дорівнює успіху вашої команди.
 • 4 Teams - Є 4 команди. На дошці лідерства відзначаються ваші персональні успіхи і зазначається, якого ви кольору.
 • Domination - "Захоплення прапора". Є 2 команди і 4 квадрати в центрі. Гра закінчується, коли одна з команд захопила всі чотири точки.
 • Tag - Тут особисті амбіції йдуть на користь команді. 4 кольору, 4 команди; завдання вивести свою команду в Топ.
 • Maze - Лабіринт. Кожен сам за себе, але при цьому бігаєте по провулках і глухих кутів.
 • Survival - Гра, довжиною в життя! В одну. Тут грається до переможного - як тільки вас вбили, ви вилітаєте. Залишиться тільки один.
 • Sandbox - Це пісочниця. Ви там один, і гойдаєтеся свого здоров'я потихеньку. Досвід показує, що в бойових умовах ви прокачиваетесь куди більш стрімко і можливість побачити 45й рівень настане швидше =)

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Спробуйте зробити ось що:

 • Вкластися у статті 3,2,1 і прокачатися до Аннигилятора (танк з гігантської гармати). Коли такий танк стріляє, його відкидає назад, так? Так ось. Обертаєтеся задом по напряму у противнику, використовуєте стрільбу як прискорення і задавливаете всіх масою.
 • Прокачайтесь до Booster, розвійте на повну 5, 6, 7, 8 і залишилися статті на 4. Виходить, у вас швидкість стрільби не буде вистачати 2 плюсів до максимуму. І це прикол: ви будете так швидко літати по карті, що патрони будуть накопичуватися попереду. А коли ви нагоните суперника, все це хмару куль знищить його враз.
 • Зайдіть з одним на картку і обидва прокачайтесь до Penta Shot. Такий шквал вогню, витримати нереально нікому. Навіть кулі снайпера не зможуть пробитися.