Duals.io: Дуалс іо

Як грати в Duals.io: Дуалс іо

Duals.io: Дуалс ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Duals io за признананию автора — перша його розробка. Але відповідально можна сказати, що вона вдалася на всі сто! На перший погляд можна подумати, що Duals io чергова нуднувата стрілялка. Однак, варто в ній трохи розібратися, і ви зрозумієте, в чому родзинка цієї гри.

За великим рахунком це не просто стрілялка, це мульти "захопи прапор". Карта розділена на квадрати, кожен з яких потрібно захопити. Крім цього в Duals io досить значний набір зброї і апгрейдів. Якщо вам подобаються стрілялки, спробуйте поглянути на гру Slay one.

Як грати

Ігрова завдання в Duals — захоплювати кола. На міні-карті ви можете бачити, що карта поділена на 25 кольорових секторів. Захоплений сектор відзначається кольором захопив його гравця. Щоб захопити сектор потрібно зайти в коло, розташований у його центрі, і протриматися там деякий час. Після цього сектор вважається захопленим + ви отримуєте бонусом гроші. Також гроші ви отримаєте, руйнуючи ящики, зомбі, вежі і знищуючи інших гравців =)

На отримані гроші ви можете купувати аммуницию і покращувати зброю. Магазин зброї й амуніції викликається правим кліком миші. Крім того, в магазині можна купувати зомбі і вежі для захисту захоплених секторів.

Duals io как играть описание

Управління

Рухатися - WASD
Стріляти - лівий клік
Виклик меню магазину - правий клік
Зміна зброї: коліщатко мишки або Z / A

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Обов'язково купуйте броню.
Прокачуйте який-небудь один тип зброї і потім використовуйте його завжди. Так буде ефективніше.
Для захисту захоплених секторів використовуйте зомбі і макітри. Прокачану вежу-ракетницю вбити досить важко. Якщо така стоїть поряд з колом, який потрібно захопити, ви можете відгороджуватися від вежі стінами, поки сектор не буде захоплений.