Supersnake.io: Супер змійка

Як грати в Supersnake.io: Супер змійка

Supersnake.io: Супер змейка — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Supersnake io потрапляє в скарбничку до ігор про нарощування маси & змій. Супер змійку варто поставити в один ряд з шипастыми Wormax io і безпосередній Wormate io. В Супер змійку є ряд особливостей, які роблять її воістину перлиною в скарбниці іо ігор. Крім усього іншого це гра з насиченим ігровою взаємодією між гравцями, великою кількістю нюансів і бонусів. Supersnake io сподобається як понлонникам змеевидного жанру, так і любителям хороших io ігор.

Як грати

Завдання в Supersnake io це вирости як можна більшої змією, взяти корону першості і постаратися утримати її від посягань. У грі багато різних точок, але щоб рости в рівні потрібні тільки Червоні точки і змії більш низького рівня. Найбільш рідкісний спосіб отримання рівня в Супер змійці - Енерджі бустер - закарлюка, яка випльовує зелені плюсики. Коли такий бустер активується, то це показується на міні-карті. Однак взаємодія з ним досить небезпечно - якщо ви торкнетеся самої закарлюки, то загинете.

Інтерес гри в тому, що змії більшого рівня їдять змій меншого. Можна не турбуватися про те, що вдарити головою в тіло іншої змії, як, скажімо, в Слизарио. Якщо у вас старший рівень - сміливо йдіть вперед! Але тут є нюанс, який називається Суперзмея.

Коли ви збираєте досить золотих точок, ви перетворюєтеся на деякий час в золоту Суперзмею. Вона може з'їсти кого завгодно незалежно від різниці у рівнях. Таким чином автори Supersnake io вирішили питання балансу в грі.

Ще цікавий момент в Supersnake io - фіолетові точки. Це отрута. В залежності від рівня ви можете набирати різну кількість точок. Плювок отрутою витрачає відразу весь запас отрути, і знімає з жертви кількість рівнів, скільки точок ви зібрали. Супротивникам ваш запас отрути не бачимо.

Умовні позначення

  • Червоні точки потрібні для росту
  • Зелені точки дають невразливість від інших змій
  • Сині точки на прискорять
  • Якщо з'їсти фіолетову точку, то можна буде плюватися отрутою (кнопка W)
  • Золоті точки зроблять з вас Суперзмею
  • У червоних колах рухаєтеся повільніше

Управління

  • Змійка рухається за курсором миші
  • Плюватися отрутою на W