Warin.space: Зоряні війни

Як грати в Warin.space: Зоряні війни

Warin.space: Звездные войны — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

У грі Зоряні війни ви з'являєтеся на базі маленьким кораблем, який збирає різдвяні палички, ялинки та іншу їжу заради очок досвіду і прокачування корабля. Основне завдання - розгром бази суперника.

Як грати

Умови перемоги і поразки

У Зоряних війнах прямо пишуть: розгромити ворожу Базу, щоб виграти. Вгорі ви бачите кількість здоров'я у своєї Бази і ворожої фракцій. Коли респаунится гравець, то, в залежності від рівня корабля, База витрачає деяку кількість здоров'я. Коли гравця вбивають, це здоров'я згорає. Гра була б дуже довгою, якщо б не можна було атакувати Базу суперника безпосередньо. Це хоч і складно, але так ви наносите Базі серйозної шкоди.
Як тільки здоров'я у одній з Баз скінчилося, оголошується переможець і карта перезавантажується з початку.

Управління

Управління мишею. Ліва кнопка - стріляти, права - використовувати спецнавык.
Щоб повністю зупинитися, потрібно навести курсор на свій корабель. Але тоді незручно стріляти, вірно? Щоб стріляти стоячи і в той же час наводити приціл мишею, затисніть шифт.

Прокачування

Це діаграма прокачування. У майбутньому з'явиться версія російською і ці напис буде стерта =)
Як бачите, від первинного корабля є 3 варіанти розвитку. І в подальшому при кожному оновленні ви теж побачите тільки 3 корабля. Тобто, прокачавши UTILITY, ви побачите M. O. D, Sniper і ENGI. Вырбав далі, скажімо, ENGI, ви побачите SUICIDE SQUAD, THE MOTH і SHOGUN. Тому майте на увазі цю схему, якщо націлилися на кінцеву форму корабля, яка вам найбільше потрібна.
Важливий момент: гроші, які ви витратите на прокачування характеристик корабля враховуються і здешевлюють вартість моделі наступного рівня. Так що улучшайтесь спокійно.

Режими

Як таких режимів в грі Зоряні війни немає, АЛЕ по-перше, є сервера на різних країнах. По-друге, всередині кожного сервера є подсерверы "World". І на різних подсерверах з'являються деякі нюанси у вигляді кораблів - ботів. За ними тягнеться райдужний слід і ці кораблі підтримки крім екзотичного вигляду вміють лікувати, додають захисту до групи своїх гравців і т. д. Це не можна назвати різними режимами, але свою родзинку в різноманітність гри такі кораблі вносять.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Зоряні війни - командна гра, тому в ідеалі вам би пограти на сервері з друзями і бути на зв'язку. Від грамотної атаки армією, де є і корабель з захистом для всіх і лікар і танк не встоїть жодна база. Якщо ж згідно з соклановцами немає, то намагайтеся продумати, дивлячись на союзників, якого ось зараз корабля не вистачає у вашому стані і качайте його.

Дуже багато головного болю та шкоди базі заподіюють кораблі STEALTH. У них супер мало життя, але вони дуже швидко літають і під покровом невидимості можуть підлітати до чужої базі і стріляти по ній, беззахисною. Так, розкритого Стелса швидко підірвуть, але він завдасть 100 - 150 шкоди точно. І, переродившись, вчинить новий наліт. А якщо в команді 3-4 таких корабля, то противнику буде несолодко =)

MECHANIC вміє своїми Healing pod (спецумение) лагодити здоров'я базі. Якщо в команді є пара механіків, то вони дуже неслабо можуть витягнути здоров'я бази!

Звичайно, суперудар по базі суперника може завдати BULLY, якщо облетить війська ворога з краєчку і вздовж стінки буде рухатися назустріч ворожій базі. Цей танк впринципі вбити складно, а прокачаний щит дасть йому кілька секунд потужної атаки по голій базі і противники будуть дуже ображені.