Celestia.io: Селестія іо

Як грати в Celestia.io: Селестія іо

Celestia.io: Селестия ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Celestia io — це як Агарио плюс стрілялка. Ми натурально літаємо по карті космічного масштабу зіркою, збираємо точки маси і выстреливаем цю масу в суперників. Перший час після вильоту маса червоного кольору, пізніше це зоряне речовина остигає і стає звичайними точками маси, які можна зібрати самому або можуть зібрати інші гравці. Але поки выплюнутая маса гаряча, вона може вбити суперника і за рахунок цього в Селестія іо і будується тактика. Грати в Celestia io елементарно просто по управлінню, але бойова особливість цієї гри робить її гострою, до слова сказати, гарячої.

Як грати

Чим менше зірка, тим легше знищити. Тільки що народилися зірки у всесвіті Селестія іо можуть померти від одного лише дотику розпеченої маси. Тому першочергове завдання -- збирати точки і уникати великих гравців.

Управління

Рухається наша зірка за курсором миші.
Пробіл — прискоритися.
Клік миші — стріляти масою.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Коли ви вступаєте в бій, то приймайте в розрахунок те, що маса спльовують з деякою затримкою, а той, хто перший починає стріляти, найчастіше виграє. Тому стріляти на випередження. У будь-якому випадку якщо супротивник вислизне, то ви тут же підберете остиглу масу назад.

Такий фінт: коли стріляють в вас, то можна прискоритися, а потім розвернутися і зібрати остиглі "кулі" суперника. Але це дуже небезпечний маневр =)

Селестія іо вийшла стильної грою. До того ж Топ результати зберігаються на сервері за день, тиждень і місяць. З біса приємно бачити там свій нік! До слова сказати, якщо вам подобається зоряна тематика і ігри типу Агарио, то спробуйте супер 3D Langor io, там теж літаємо зірками і пуляемся один в одного, але по-своєму. А якщо хочеться зовсім серйозніше, то варто заглянути в легендарну Mope io.