Fisp.io: Фисп іо

Як грати в Fisp.io: Фисп іо

Fisp.io: Фисп ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Fisp io - таке продовження отримала тема іо ігор на набір маси з спиннерами. І дуже здоровское продовження! На рівні з такими іграми, як злісна Піранья іо і паті хард Вікінгів іо. У Фисп іо нам належить не просто збирати кольорові точки маси, а в прямому сенсі слова вибивати їх з спеціальних кіл і інших гравців. Fisp io це гра, яка не тільки освіжає тему спиннеров, але і додається в новинку io ігор в цілому.

Як грати

Завдання в Fisp io - набрати якомога більше маси. Для цього потрібно збирати кольорові точки маси, які виходять різними способами. перше - маса з'являється просто так в просторі, друге - выколачивается з жовтих кіл, третє - вибивається з інших гравців. Дотик червоних перешкод і країв карти вибиває з вас масу. Прискорення в Фиспе іо теж варто очок.

Свіжість ігрових правил забезпечує приплив любителів іо ігор в Fisp io. Тут дійсно цікава йде битва між гравцями, подворовывание один у одного маси, і навіть найсильнішому гравцеві потрібно бути напоготові. Фисп іо порадує не тільки колірним багатством, але і потребою включити і використовувати на повну свої тактичні навички.

Управління

  • Спиннер рухається за мишею
  • Клік або пробіл, щоб прискоритися