Sharkz.io: Акул іо

Як грати в Sharkz.io: Акул іо

Sharkz.io: Акул ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Ласкаво просимо в рибний бульйон, де ви одночасно і хижак і їжа. Як відомо, у Акул немає шиї, але щоб вижити вам доведеться неабияк повертіти головою.

Як грати

Умови перемоги і поразки

Це гра на зріст, так що будемо вважати перемогою схід на п'єдестал і утримання топової позиції.
Поразка-це коли вашого вихованця з'їли.

Управління

У грі Акул іо управління мишею. Один клік миші і акула рухається у визначеному напрямку. Щоб не клікати нескінченно, можна затиснути кнопку миші і водити свого вихованця за курсором.
Деякі спецабилки вимагають натискання клавіш.

Прокачування

Щоб рости в досвіді і розмір вам потрібно їсти риб. Всі риби без вказівки на них смужки здоров'я з'їдаються з одного разу. Зустрічаються гіганти кальмари і супер акули молотки, з ними доведеться попрацювати. Важливо розуміти, що гравці грають тільки за акул; всі інші види риб - боти. Разом з рівнем ви отримуєте вміння, які посилюють ваші удари, додають швидкості регенерації. Деякі дозволяють випускати хмара чорнила, щоб втекти після того, як вас вкусили.
Чим більше ви ростете в рівні, тим більше стаєте фізично. А на гравця, який посів топову позицію вказує жовтий приціл. Зазвичай навколо топера дуже жарко.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Поки ви маленькі, краще не суваться в середину карти, а розгойдуватися біля бортів. Також краще уникати зустрічі з лідером, тому що навколо нього частенько великий заміс.

Якщо є можливість, кусайте інших гравців та пливіть далі. Добивати їх до кінця може бути небезпечно, а досвід дають і просто за укуси. Але ось кальмарів і хаммерхедов краще добивати - особливо багато досвіду отримує зробив фінальний укус.