Worm.is: Вормис

Як грати в Worm.is: Вормис

Worm.is: Вормис — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Вормис це Слизарио + РПГ. Ключовою особливістю гри є можливість прокачування свого черв'яка за рахунок взування його під всіляке шмаття, яке збільшує базові характеристики і додає корисні вміння. Грати в Worm.is так само просто, як і в Слизарио: повзати по карті, збирати їстівні точки маси і ні в кого не врізатися. Навпаки, робити так, щоб хто-небудь врізався у вас, помер, і тоді взяти всю його масу собі. Можна сказати, що Вормис напевно знайде своїх шанувальників.

Як грати

У грі Вормис ми збираємо точки маси і монетки, щоб нарощувати вагу хробака. Крізь своє тіло можна проходити, але не можна врізатися лобом в тіла інших гравців, інакше ваш вихованець помре, залишивши на своєму місці отриману масу. За накопичені монети зареєстровані у грі користувачі можуть купувати підсилюють артефакти і навіть брати участь в турнірах.

Управління

Черв'як рухається за курсором.
Лівий клік або W - виплюнути масу.
Правий клік або Пробіл - прискоритися.
F - використовувати вміння, яке дає вам артефакт.
Стартово таке вміння - підзорна труба, яка на кілька секунд дозволяє вам віддалити масштаб для більшого огляду.

Можна сміливо сказати, що гра Вормис це новий серйозний гравець в середовищі io про непросте життя черв'яків. Якщо вам подобається подібна тематика, то дуже рекомендуємо спробувати Wormax і Wormate. А, так, і як же без Supersnake! Вогонь - гра =)