Nicefart.io: Попа іо

Як грати в Nicefart.io: Попа іо

Nicefart.io: Попа ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Гра Попа іо називається не просто заради красного слівця, ми тут граємо за маленьку попу, яка хоче набрати максимум ваги і битися у фіналі Чемпіонату Світу за звання самої величезної дупи. Попа іо це реінкарнація Агарио, але своєю, особливою стилістикою)

Як грати

Управляємо своїм вихованцем і їмо боби для зростання маси і уникаємо великих суперників. Можна бити тих, хто менше вас, щоб з'їсти їх масу.

Управління

Рухається Попа іо за курсором
Q - Прискоритися
W - Випустити звичайний газ
E - Бомбонути небезпечним газом

Прискорення і всякі гази вимагають витрат маси. Якщо ви побачили десь зелений газ, випущений кимось, то можна його поглинути, це дасть багато очок, але сповільнить на пару секунд. Червоного газу у вас всього 6 зарядів, але ці заряди заповнюються перцем чилі.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

  • Поки ви маленький, краще в центр карти не лізти, а нарощувати масу по периферії
  • Якщо ви женіться за кимось, то можна випустити у нього газ на W, він сповільниться і ви його слопаете
  • Якщо вас наздоганяє величезний хтось і не відстає навіть після включеного вами прискорення, то бомбіть на E. Це затратно по масі, але з'ївши таку гранату суперник довго буде приходити в себе
  • Якщо на вас наскочив бонус і у вас троїться по всьому екрану і ви стали дуже швидкі - це означає що ви невразливі і ви можете безперешкодно відбирати масу навіть у тих, хто більше вас.
  • Підходьте до топеру, і постарайтеся вразити його червоним газом - з нього випаде стільки очок, що ви миттю виростете!