Alis.io: Аліс іо

Як грати в Alis.io: Аліс іо

Alis.io: Алис ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Аліс іо це супер агресивний Агарио. У цій грі приголомшлива кастомізація: можна налаштувати під себе все, що хочеться: фони, всі тексти, всі рамки і найголовніше скіни! Первісна гра спрощена до одного: бійка. Грати в Alis io значить битися, як тільки можеш. Масу тут отримуємо практично виключно з інших персонажів. Багатьом, дуже багатьом ця гра буде дуже навіть до смаку!

Як грати

Ігрова завдання Alis io - створити якомога більшу клітку. Поглинути найбільше маси. Масу ми отримуємо з двох джерел: точки на ігровому полі і клітини інших гравців. Так як точок тут не дуже багато, то добувати масу будемо з інших гравців. Щоб поглинути клітку суперника, ми повинні бути більші за обсягом. Це видно візуально, до того ж у цій грі ваш та інші обсяги видно в цифровому значенні.

Також в Alis io є колючі кола з означеної масою. Якщо ваша клітина перевищує зазначену масу кола, то при спробі поглинання такого кола вашу клітину рознесе на десяток дрібних клітинок. Але не переживайте сильно, дуже скоро вони знову зіллються разом.

Управління

Клітина рухається за курсором миші.
W - плюнути масою.
Пробіл - розділитися.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Поки ви маленький, варто триматися поблизу шипастых кіл і чекати. Великий суперник вибухне про такий шип і ви зможете поглинути його частинами.
Не варто ділитися, якщо ви не впевнені в тому, що після поділу зможете поглинути суперника.