Slither.io: Змійка Слизарио

Як грати в Slither.io: Змійка Слизарио

Slither.io: Змейка Слизарио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
Slither.io - Супер змії! Тролінг в слизарио! by ArcadeGo
Slither.io - Супер змеи! Троллинг в слизарио! by ArcadeGo
ИВАНГАЙ| ГРАЮ В СЛИЗАРИО ОНЛАЙН З ЧІТАМИ НА PC)
ИВАНГАЙ| ИГРАЮ В СЛИЗАРИО ОН-ЛАЙН С ЧИТАМИ НА PC)
400 БОТІВ В СЛИЗАРИО | Slither.io
400 БОТОВ В СЛИЗАРИО | Slither.io
Slither.io - Тролінг великих змій - СЛИЗАРИО
Slither.io - Троллинг больших змей - СЛИЗАРИО

Slither io не тільки піонер у всьому io жанрі. Це прабатько таких ігор, як шипами Вормикс і симпатичною Supersnake io, які гідно виглядають поруч з татусем. Слизарио простий ігровий механіці, симпатичний у виконанні і настільки затягує, що хочеться ще і ще. По мірі збільшення змії в Слизарио докорінно змінюється тактика взаємодії з іншими гравцями, і в цьому теж таїться величезний інтерес. Раз за разом ви починаєте відчувати межу маси, за яким потрібно вести себе інакше щоб виживати і продовжувати набирати масу. Гігантська карта, сотні гравців одночасно всіх розмірів і забарвлень. Слизарио - справжній бенкет та свято, в якому раді всім! =)

Як грати

Основне завдання в грі Слизарио - стати самим великим хробаком. Для нарощування маси потрібно збирати кольорові точки, які розсіяні по всій карті. Крім того, загиблий черв розпадається на такі ж світні точки. Так що другий спосіб видобутку маси - допомагати суперникам загинути і потім поглинути їх масу.

Черв'як в Слизарио гине, коли вдаряє свою голову. Навіть самий величезний хробак загине, стукнувши голову про самого маленького. Виживання залежить від уміння маневрувати і ні в кого не врізатися.

Єдине вміння, яким розташовують гравці в Slither io - прискорення. Затиснувши клік миші, можна прискоритися, але за кожну секунду прискорення хробак втрачає масу. А ще виникають складності з маневруванням, що стає дуже небезпечним, коли навколо багато інших гравців.

Одночасно на карті приблизно 500 гравців. Це значить, що в якомусь районі гри Слизарио ви не опинилися, там є з ким позмагатися. Зазвичай багато гравців у центрі, а потім, ставши гігантськими і вимагаючи більше простору, черв'яки розходяться до країв карти. Важливо розуміти, що в червоний край карти врізатися не можна.

Управління

  • Рухається хробак за курсором
  • Клік щоб прискоритися

Рекомендації

Для агресивного зростання вашого черв'ячка Слизарио можна використовувати тактику Великого Замісу. Великий Заміс трапляється, коли гине великий хробак і на його місце, як гієни в поспіху злітаються черв'яки поменше. А там де поспіх, там можна ненароком зачепити кого-небудь і загинути самому. Тому вслід за великим хробаком, рано чи пізно, він загине. Проте, не будь жадібною, в поспіху можна завершити гру самому.

Тактика Большой Замес в Слизарио

Коли черв'як вже великий, тут підійде тактика Удава - обертаємо хробака поменше в кільце і потихеньку його звужуємо.

Тактика жим-жим в Слизарио

Щоб отримати нові скіни, можна натиснути "твітнуть" на сторінці гри - після оновлення сторінки нові скіни з'являться в лівому нижньому кутку.

Новые скины в Слизарио

Грати в Слизарио без лагів можна на гарному підключенні до інтернету. Однак, при слабкому інтернеті є спосіб частково вирішити проблему лагів - зменшити вікно гри і зробити графіку слабший.

Как включить графику низкого качества, чтобы играть в Слизарио без лагов