Astroe.io: Астероїд іо

Як грати в Astroe.io: Астероїд іо

Astroe.io: Астероид ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Астероїд іо це гра про космос і битви в ньому. Відразу кидається в очі якісно зроблена річ. Трохи схожа з танчики Діп іо. Так само літаємо, крушимо об'єкти на карті, отримуємо за це досвід і гайдаємося. Є дрібні недоліки, але Astroe io явно з великими планами щодо розвитку, так що варто до неї придивитися і познайомитися ближче.

Як грати

Ігрова завдання - прокачуватися. Для цього треба стріляти у все, що бачите. З розбитих астероїдів, кораблів суперника і Баз випадають жовті точки, які дають ХП, а за ХП можна качати свої характеристики (зліва внизу). Крім того, вам раз в пару хвилин приходять ХП, розмір якого залежить від крутості вашої команди

Астероїд іо це командна гра і вгорі ви бачите, скільки кораблів з вашої сторони в грі, і скільки - суперника. Свої і ворожі кораблі також видно на міні-карті. А кружечки на карті це Бази, які треба знищувати і з яких сиплеться багато ХП. Але Бази серйозно б'ють у відповідь; ухилитися від їх куль складно, тому що потрібно брати їх спільно.

Ще по карті розкидані квадратики зі всякими смаколиками начебто поповнення здоров'я, посилення утрати або невидимості. До збору рекомендується.

Управління

WASD рухатися
Мишею стріляти
Пробіл або правий клік - прискоритися

Характеристики корабля

Main engine power Потужність основного двигуна
Directional engine Потужність допоміжного двигуна
Blaster damage Сила шкоди бластера
Fire Blaster rate Швидкість стрільби бластера
Bullet speed Швидкість снарядів
Max health Максимальний рівень життя
Autorepair rate Швидкість відновлення життя

Гра на тематику космосу в жанрі io досить багато. Ось дві з них, до яких також варто придивитися: масштабні і продумані Зоряні Війни і стрілялка Старбласт іо.