Jumpball.io: Джампбол іо

Як грати в Jumpball.io: Джампбол іо

Jumpball.io: Джампбол ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Jumpball io це гра на захоплення території і нарощування маси з абсолютно унікальною ігровою механікою. Гравці захоплюють території, стрибаючи на місці і поширюючи ударні хвилі. Якщо під таку ударну хвилю потрапляє інший гравець, то він гине і можна взяти його собі масу. Ігрове простір в Jumpball io досить обмежена, і зіткнень буде багато! Джампбол іо це унікальна гра у всьому жанрі io ігор.

Як грати

Ігрова завдання в Jumpball io - набрати якомога більше маси. Щоб набрати масу треба підстрибнути. Ударна хвиля, що виникла по приземленні, переверне квадрати місцевості. Тепер це ваші квадрати і ви можете з ним пересуватися. Якщо на них виявляться точки маси - добре, значить, їх треба брати. Чим більше маса, тим більша кількість місцевості ви можете захопити за один удар.

Тому гравцеві в Jumpball io, хто зібрав найбільше маси, дістається корона лідерства. З одного боку, багато маси це перевага, т. к. ударна хвиля може вбити іншого гравця здалеку. З іншого боку, чим більше маса, тим повільніше гравець приземляється після підстрибування. Менш масивні супротивники можуть підстерегти його і вбити швидким ударом.

Протистояння між гравцями така, що якщо під ударну хвилю потрапляють інші гравці, то вони гинуть. Залишилась після них масу можна взяти. Крім маси, в Джампбол іо додатково ведеться лічильник вбивств.

У Джампбол іо два ігрових мода: Класичний FFA і гра 3 на 3 по командам.

Управління

  • WASD для переміщення
  • Пробіл, щоб стрибати