Zlap.io: Злап іо

Як грати в Zlap.io: Злап іо

Zlap.io: Злап ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Zlap io це гра, повністю відповідає вимогам io жанру. Її найближчі родичі - неоновий Brutal io і нещадні Wreckers io. У Злап іо нам буде дана кувалда, з допомогою якої належить збирати очки маси і пробиратися в Топ. Але на відміну від інших ігор на набір маси, в Zlap io немає точок з масою, які потрібно збирати. Єдине джерело зростання - знищувати інших гравців, і це забезпечує дуже щільне ігрову взаємодію. Нудно в Злап іо не буває.

Як грати

Основне завдання в Zlap io - набрати найбільше очок. Щоденний рекорд закріплюється на сторінці гри. Збирати очки будемо єдиним способом - знищенням інших гравців. З убитих вилітає крапелька, яка летить у вашу кувалду і, зливаючись з нею, збільшує її об'єм. Чим більше кувалда, тим легше їй діставати інших гравців. Але в той же час гравці з великими кувалдами це бажана видобуток, адже з них вилетить багато-багато крапельок зростання.

Взаємодія зі своєю кувалдою у Злапе іо - справа непроста. Її руху не особливо прив'язані до гравця і управляються мишею. Сам гравець управляється WASD. Зате в Zlap io можна не побоюватися своєї кувалди - зустріч з нею вам не зашкодить.

Управління

  • WASD щоб рухатися персонажем
  • Кувалда рухається за мишею
  • Якщо є джойстик, то можна перемкнути управління на нього