Vikings Village: Вікінги іо

Як грати в Vikings Village: Вікінги іо

Vikings Village: Викинги ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Vikings Village: Ви на рок-концерті. І хтось назвав вас рудим. Треба поправити йому обличчя! - Така легенда гри. У Вікінгів іо є все, що потрібно для справжнього норду: величезні кулачища щоб поправляти особи іншим, стільці, бочки і навіть курки, щоб ламати їх про спини всяким тут шляющимся, рок-музон і пивасик для поправки здоров'я. Vikings Village вражає простотою і грати в неї супер весело =)

Як грати

Ігрова завдання в Vikings Village - відростити собі саму довгу і круту бороду. Чим більше борода, тим більш круті навички ви можете використовувати. Окуляри досвіду і, відповідно, зростання бороди, залежать від того, скількох вікінгів ви відправили в нокдаун. Довжина бороди прямо пропорційна вашій силі і в міру прокачування вона фізично подовжуватися у вашого персонажа.

Щоб битися, в Вікінгів іо достатньо однієї миші. Просто клік = удар, забирає одне життя. Якщо трохи потримати затиснутий клік, то удар забере два життя. А якщо потримати секунди чотири, то побачите навколо свого кулака червоний вихор. Такий удар забере три життя у суперника. А випита кухоль пива відновить здоров'я на максимум.

По мірі того, як ви перемагаєте суперників, вам відкриваються нові навички. Всі вони використовуються автоматично і так само автоматично перезаряджаються. Фактично, вам за ними не треба стежити взагалі, а тільки дивуватися, що бочка, яку ви підняли, раптом загорілася, а при попаданні у суперника взрвалась =)

Управління

  • Вікінг рухається за мишею
  • Лівий клік - ударити/жбурнути
  • Утримувати лівий клік = сильний удар
  • Бочки, стільці, курки беруться автоматично при зіткненні з ними