Gungame.io: Гангейм іо

Як грати в Gungame.io: Гангейм іо

Gungame.io: Гангейм ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Gungame io це свіже слово у багатокористувацьких шутерах io жанру. Гангейм іо сміливо можна поставити на дошку пошани з такими хлопцями, як футуристичний Spaceblast io і мінімалістичний Батл іо. Оригінальна система прокачування зброї, активна битва з гравцями і чорними дірами - ось складові для хорошої io ігри і Gungame io з цим впоралася. Однозначно, Гангейм іо варто приділеного їй часу.

Як грати

Завдання Гангейма іо - набрати якомога більше маси і вибратися в Топ. Маса збирається з кольорових кульок, розкиданих у просторі, а також вибивається з інших гравців і смертоносних чорних дір. Взята маса дорівнює нашому здоров'ю, яке позначається піктограмою сердечка в лівому нижньому кутку. І тут криється інтрига гри Gungame io.

Виходить так, що ми можемо використовувати масу, вона ж наше здоров'я, для того, щоб прискорюватися, атакувати і апгрейдити зброю. Коли ми робимо апгрейд зброї в Gungame io, то воно спочатку апгрейдиться за типом. Коли ми проапгрейдили всю типову лінійку, то переходимо на новий рівень зброї, де апгрейди коштують дорожче, але і сила зброї стає убойнее.

У Гангейме іо доводиться постійно стежити за балансом здоров'я. Адже покращуємо і атакуємо ми за своє здоров'я, відповідно, стаючи більш приступний. Нас тепер легше вбити. Так що баланс доводиться мати на увазі і вести рахунок кожного хп.

Управління

  • Wasd для переміщення
  • E щоб апгрейдити зброю
  • Пробіл, щоб прискоритися
  • Клік щоб стріляти