Luffy io: Лаффи іо

Як грати в Luffy io: Лаффи іо

Luffy io: Лаффи ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Luffy io це гра, яка здивує навіть досвідчених всякі io гри геймерів. Вона приголомшливо проста і одночасно складна. Її можна трохи співвіднести з Zlap io і Brutal io, але закладений в неї принцип взаємодії дійсно унікальний. У Luffy io ми будемо набирати рівні маси, але головне - берегти свою зірку від інших гравців.

Як грати

Лаффи іо дає завдання охороняти свою зірку та розторощить зірки суперників. Щоб краще справлятися з цим завданням, потрібно їсти точки маси і отримувати за це рівні; чим більше рівень, тим об'ємнішим буде ваша зброя.

Оригінальний принцип Luffy io такий: щоб вбити зірку, потрібно торкнутися її кулею. Кулею можна рухати, а зіркою немає. Куля і зірка в Лаффи іо можуть відходити один від одного тільки на невелику відстань. А натиснувши пробіл ми поміняємо кулю і зірку місцями.

При боротьбі куль лоб в лоб, куля, що володіє більшою масою поступово продавить суперника. Так що збирати точки маси в Лаффи іо навіть дуже вигідну справу. Але маса кулі ніяк не впливає на вразливість зірки. Навіть при самому великому кулі зірку можна знищити одним дотиком.

Управління

  • Куля рухається за курсором
  • Пробіл, щоб поміняти місцями кулю і зірку