Puble.io: Публе іо

Як грати в Puble.io: Публе іо

Puble.io: Публе ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Puble io це дуже оригінальна гра в стилі io ігор на набір маси. По свіжості задумки її варто співвіднести з неоновою Brutal io і заплутаною Гак іо. Грати належить за човен, яка пересувається всередині кольорового кульки маси. У човна в Puble io є гак, яким вона вириває інші човни з їх куль і поглинає залишилася після них масу. Після натискання кнопки "поділитися" Публе іо стають доступними нові скіни крюков.

Як грати

Основне завдання в Публе іо - набрати якомога більше маси. Для цього потрібно збирати кольорові кульки маси і знищувати суперників, щоб взяти зібрану ними масу собі. Чим більше у вас маси, тим більше стає ваш куля і гак.

Оригінальність Puble io в тому, що наша човен знаходиться всередині збирається маси і сама не зростає в обсязі. Тому коли куля стає досить великою, то всередині нього можна плавати і маневрувати, йдучи від ворожих атак. Кулі маси не вміють проникати один в одного, так що коли у вас зовсім багато маси, то до вас можуть навіть не дотягнутися гаком, якщо ви на інший від атакуючого стороні свого кулі.

Ще в Puble io є великі червоні кулі з шипастыми краями, які вбивають всіх, хто до них доторкнеться.

Управління

  • Човен рухається за мишею
  • Клік миші, щоб вистрілити гак
  • Правий клік щоб прискоритися