Paceman.io: Пакеман

Як грати в Paceman.io: Пакеман

Paceman.io: Пакеман — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Paceman io це ще одна гра в стилі олдскул Пакмана. Ми вже знайомі з вырвиглазным Namcap io і злегка апгрейженным Capman io. На цей раз творці схрестили Пакмана з грою на набір маси, додали бустерів і рівні; вийшло непогано. Пакманы їдять кольорові точки, активно намагаються з'їсти один одного і вибитися в Топ.

Як грати

Мета в Paceman io - набрати якомога більше маси і полопати інших пакманов. Для цього потрібно спершу прокачатися, поїдаючи кольорові горошини маси, а, ставши ледве побільше, можна вже атакувати інших гравців. Коли ви атакуєте кого-небудь лоб в лоб, то вас відштовхує один від одного. Це можна використовувати як елемент боротьби, таким чином наталкивая суперників на пилки або викидаючи за межі карти.

Щоб поглинути суперника, потрібно атакувати його ззаду. За рівні ви отримуєте бонус до обсягу і швидкості пересування, що є дуже важливим компонентом для перемоги в Пакман 2.

За межі карти в Paceman io виходити не можна. Якщо натрапите на пилку (або вас "наткнут"), але Пакман помре, залишивши після себе окуляри маси.

У грі багато тимчасових бустерів, які збільшують ваш розмір, зменшують, додають швидкості і подвоюють отримання очок маси. Будьте обережні з червоними бустерами, вони можуть принести більше шкоди, ніж користі.

Управління

  • Пакман рухається за мишею
  • Клік щоб прискоритися