Superspin.io: Суперспин

Як грати в Superspin.io: Суперспин

Superspin.io: Суперспин — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Superspin io це портована в світ io ігор популярна іграшка спиннер. Вийшла гра в тематиці набору маси і битви з іншими гравцями. Чим більше збираєте кристалів, тим сильніше крутиться ваш спиннер, але тим дорожче буде коштувати вам прискорення. Суперспин зроблений графічно приємно, є можливості кастомізації скіна для спиннер, причому абсолютно безкоштовно. Superspin io радує швидким входженням в гру - вже через п'ять хвилин ви будете грати на рівні професіонала.

Як грати

Завдання в Superspin io - виростити найбільший і швидкісний спиннер. Для цього потрібно збирати світяться кристали, і бити інших гравців. В процесі битви з іншими гравцями все вирішує маса: чим сильніше різниця між вашою масою і масою спиннер супротивника, тим безпечніше зіткнення для вас. З переможеного суперника вибиваються кристали, які тут же теж можна зібрати.

Йти від більшого противника в Суперспин непросто, але можна з огляду на те, як швидко втрачає масу під час прискорення спиннер. Мало хто наважиться на гонитву за маленьким спиннером, якщо по дорозі розгубить більше. Та це й не особливо треба: чим більше спиннер, тим з більшою територією він може збирати кристали.

Управління

  • Спиннер рухається за курсором
  • Клік щоб прискоритися