Wormax.io: Вормикс

Як грати в Wormax.io: Вормикс

Wormax.io: Вормикс  — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Wormax io знаходиться в приємній компанії з такими змейкоподобными іграми, як планетарний Лимакс іо і забавний Вормейт. Грати в Вормикс - одне задоволення. Колючі змійки сильно радують око і виглядає це все як битва древніх гігантів. У грі є можливість зареєструватись і потихеньку качати свого черв'яка, підключаючи йому бустери, які дають невеликі переваги. Але, як і в інших подібних іграх, в Вормикс іо перемагають умінням і сталевий витримкою.

Як грати

Завдання в Wormax io - набрати більше всіх маси. Для цього будемо збирати кольорові точки маси, тут і там лежать на карті. Коли хробак врізається в що-небудь головою, він теж гине і його тіло розпадається на накопичену масу. Отже, цю масу можна поглинути, і в цьому полягає боротьба черв'яків в Вормиксе - підрізати іншого так, щоб він ударив про ваше тіло свою голову.

Для тактичних маневрів у Вормиксе доступні прискорення, повна зупинка черв'яка і "Привид", включивши якого ви можете пройти крізь іншого хробака. Кожне з цих умінь вимагає витрати маси. Грамотне використання цих умінь - запорука гарної і довгого життя на сцені Wormax io!

Різноманітність тактик і стилів досягається в Вормикс завдяки системі прокачування черв'яка і бустерам; про це нижче по порядку.

Прокачування

На відміну від інших змійок у Вормикс є прокачування хробака на вашому акаунті. Для цього вам потрібно зареєструватися в грі. Коли зареєструвалися, ви отримуєте Есенцію в розмірі 1000 до 1 після смерті і 3000 до 1 після першої смерті. За цю есенцію ви вставляєте в слоти вашого хробака 7 допоміжних умінь.


Бустери


Управління

  • Змійка рухається за курсором
  • Клік миші або Q - прискоритися
  • W - зупинитися. Доступний при наборі маси 100 і вище
  • E - включити вміння "Примара" для проходу крізь інших гравців. Доступний при масі 500 і вище