Limax.io: Лимаксио

Як грати в Limax.io: Лимаксио

Limax.io: Лимаксио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Limax io це оригінальне слово в іграх на набір маси. Можна сміливо ставити її в ряд з такими крутышками, як швидкісний Spinz io або Чашка Петрі. В залежності від того, яку ви виберіть тему, дія гри буде відбуватися в космосі, на Хелловін вечірці або на фабриці кондитерських виробів. Як плюси Limax io необхідно відзначити безліч безкоштовно доступних скінів, ігрових модів і бойову особливість гри.

Як грати

Перемога в Лимаксио, а також членство на дошці пошани в різних режимах різні. Але у всіх режимах доведеться набирати масу, збираючи світні точки і поглинаючи інших гравців, і витрачати масу для прискорення.

Поразка в Limax io буває двох типів: перше - ви врізається в слід від чужого форсажу. Друге, якщо ви йдете не на форсажі, то вас може поглинути інший гравець просто тараном ззаду. При тарані лоб в лоб гинуть обидва, це третє.

Очевидна тактика до гри - робити круті розвороти перед іншим гравцем, щоб противник врізався в ваш слід. Найменша сфера може знищити таким чином Топ гравця. Але всі, зрозуміло, не так просто, і чим більше у вас маси, там краще.

Режими (Mode)

  • Маѕѕ - класичний режим, де наша задача - набрати більше маси. Кожен сам за себе
  • Kill - Тут виграє той, хто більше вбив інших гравців
  • Team - Гравці діляться на дві команди і б'ються один з одним
  • Race - Родзинка в Лимаксио. Виграє той, хто наїздить найбільше кіл проти годинникової стрілки. Всередині "пологової" зони форсаж не застосовується. Чим швидше їдеш, тим швидше витрачається маса
  • 1 vs 1 - Ви з іншим гравцем опиняєтеся в невеликому просторі, де б'єтеся до переможного
  • Rush - В цьому режимі є таймер, і коли він закінчується, карта завершує існування. Залишається встигнути в останню секунду заскріншотіть своє перше місце, причому вирватися на нього можна буквально за двадцять секунд
  • Zomb - Зомбі атакують з усіх боків і по багато,але точки маси з них не випадають