Splatty.io: Фарби іо

Як грати в Splatty.io: Фарби іо

Splatty.io: Краски ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Splatty io чимось нагадує Space1 io: теж потрібно збирати собі якомога більше дронов. Але при цьому гра вийшла самобутня і з вельми цікавими нюансами. А від такого бенкету фарб приходить на розум індійське свято Холі. Грати Фарби іо, тим не менше, тільки на перший погляд невинне і миле захід. Поки у вас мало дрончиков, все здорово і ви не дуже небезпечні, але коли ви наловити величезний коло дронов і будете в його центрі як недосяжний диктатор — о, тут-то і почнеться спека, а Фарби іо впишуться у ваші улюблені io гри.

Як грати

Ігрова завдання у Фарбах іо — накопичити якомога більше дронов, вийти в топ і протриматися там, скільки можна =) При цьому очки даються саме за те, скільки дронов ви привели до себе в поплічники. Чужих дронов переманювати не можна, можна фарбувати в свій колір тільки білих. А коли ви подобьете кого-небудь, всі його дрони стануть білими, ось тут-то їх і треба ловити =) Фарби іо — супер контактна гра.

Дрони потрібні не тільки для окулярів. Це шалені охоронці. Варто комусь увійти у ваш внутрішній коло дронов, як вони стануть атакувати прибульця. Так що чим більше дронов, тим до вас складніше дістатися. Але атакують дрони тільки не певній відстані. Якщо у вас реально великий круг (50 і більше), то супротивник може прорватися через ваше кільце дронов, щоб бути добитим вами впритул.

Але і тут у Фарбах іо є свій нюанс. Коли ви загинете від ворожих пострілів, то перетворюєтеся в примари, подорожуєте по карті і потім респаунитесь. Так що можна перебувати привидом вже будучи всередині кільця, народитися, і помститися кривдникові. Але так можна зробити тільки один раз. Загинувши другий раз вас викидає на сторінку меню і пропонують увійти заново.

Игра Splatty io / Краски ио как играть / управление

Управління

Напрям рух задається мишею
Стріляти: клік
Прискорення: пробіл

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Важливо розуміти, що навіть коли інший гравець ідентичного з вами кольору - він вам не товариш і ви точно так само б'єтеся з ним, як з усіма іншими, тільки слідів не видно.

На міні-карті показані чорні точки. Це гравці. Там, де скупчення чорних точок, там і є Великий Заміс. Йдіть туди і там знайдете багато білих дронов, яких можна забарвити під себе. Підприємство ризиковане, але того варте. Чим більше кільце ваших дронов, тим воно повільніше. Всередину такого кільця можна спробувати прорватися на бустері, особливо якщо у противника мало життя (це можна визначити з того, скількома фарбами він заляпаний).

Є нюанс у тому, що не можна використовувати бустер на трохи. Він витрачається весь цілком, а ціна його заповнення — 1 дрон. Зате моментально. Якщо дронов у вас немає, то прискорення відновиться сама за десять секунд.

Splatty io вийшла оригінальною, яскравою і веселою. Спробуйте ще одну яскравість - легенду io ігор Агарио. А якщо з нею знайомі, чому б не відвідати старого приятеля?