Splix.io: Спликс іо

Як грати в Splix.io: Спликс іо

Splix.io: Спликс ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Спликсио — гра на захоплення території. Що може бути приємніше, ніж урвати побільше території, та ще, найчастіше, чужий? Гра Спликс іо прекрасний приклад того, як нове є добре забутим старим. Максимально простий геймплей, оновлена графіка і режим мультиплеера, — і ось готовий шедевр під назвою Splix io!

Можна з упевненістю заявляти, що Splix io це класична реалізація гри. Всі інші ігри можна називати спликсио подібними. Якщо вам подобаються такі ігри, зверніть увагу на ігри Superhex.io. Головна відмінність від попередника — нелінійне рух і яскраві кольори.

Як грати

Ваше завдання в грі Спликсио — захопити якомога більше території, закріпитися в ТОП гравців за рейтингом. Завдання максимум дістатися до вершини топа. Щоб окреслити територію, обведіть хвостом частину території і з'єднайте з тим, що вже за вами. У цьому випадку захоплена територія забарвиться вашим кольором і нараховуватися очки рейтингу. Проте, все не так просто, якщо в момент, коли ви в процесі окреслення, хтось перетне ваш хвіст-лінію, ви зазнаєте поразки. З цього випливає, що програти в Splix io в загальному-то не так вже і складно, тому будьте уважні й акуратні.

Увага! Вихід за межі ігрового поля призведе до миттєвого закінченню гри!

Грати в Splix io можна не тільки заробляючи за рахунок захоплення території. Можна ще знищувати супротивників! Метод простий — потрібно перетнути лінію хвоста противника. В цьому є своя принадність і комусь такий варіант гри доведеться по душі.

Обов'язково розкривайте Спликсио на весь екран. Чим більше ви бачите, тим вище ваша перевага: раніше помітите суперника, раніше прийміть заходи. Якщо з'являються помітні лаги, спробуйте знизити якість графіки (перемикач на стартовому екрані high/low).

Управління

  • Переміщення: стрілки і WASD
  • Призупинення: клавіша P

Режими

  • Кожен сам за себе (FFA)
  • Командний

Якщо ви з другом хочете грати в Спликс іо разом, вибирайте командний режим на стартовому екрані (team). Вам буде дано посилання, по якій зможе перейти ваш друг і ви самі. Таким чином потрапите в одну ігрову кімнату.

Хакі, Спостереження, Рекомендації

Гра Splix io передбачає активний переділ територій, так що відкушуючи від імперії інших гравців потрібно бути готовим до того, що скоро з'явиться власник і почнеться битва. Краще всього, якщо ви зможете роздратувати супротивника, щоб він напав на вас. А там, пересуваючись за власним полем без хвоста, вам легше буде знищити суперника.

У випадку протистояння рекомендуємо використовувати кнопку припинення (P). Поки ваш суперник метушиться відкушуючи по трохи від вашої території, ви чекаєте момент і атакуєте, коли суперник розслабиться.

У Спликс іо мало-помалу врубаешься, що тихіше їдеш - далі будеш. Навіть якщо нікого навколо немає, не варто занадто далеко простягати руки своєї влади — поруч може з'явитися тільки що увійшов на сервер гравець і рубонути вас.