Car arena.io: Кар арена

Як грати в Car arena.io: Кар арена

Car arena.io: Кар арена — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Car arena io - це гра типу Кармагеддона, де переслідуються зрозумілі всім антисоціальні цілі: тиснути чоловічків, таранити машини послабже, ухилятися від перешкод. Грати в Кар арена іо елементарно, що відповідає жанру io, зате море веселощів гарантовано. Водійських прав для гри точно не потрібно. Car arena io, тим не менш, не так проста, як може здатися на перший погляд.

Як грати

Треба сказати, що машина рухається досить швидко, а життя у неї мало, так що врізатися і розбитися - дріб'язкова справа. Так що бустер швидкості включати варто тільки тікаючи від більш сильного суперника або на прямій =) При цьому в Car arena io вам доведеться покрутитися в прямому сенсі цього слова. Дріфт тут просто необхідний для збору очок і виживання.

Особливо важливо згадати, що у вас немає шансів перемогти машину старше вас за рангом - вона вас потрощить в один дотик. Зате ділимося способом, як зрозуміти - перед вами більш ранговий хтось чи ні. Зверніть увагу, що зовнішній вигляд машини змінюється від рівня до рівня. Так ось. Ви бачите суперника. Якщо ви вже бачили у себе такий тип машини - сміливо тараньте. Якщо ви такий кузов бачите вперше - біжіть!

Управління

Машина рухається за мишею.
Клік або пробіл - включити прискорення.

Car arena io - відмінна іграшка, щоб розслабитися. Є гра не менш цікава, і навіть серйозніші: Driftin io. Ми за багатство у різноманітті!