s0urce.io: Хакер іо

Як грати в s0urce.io: Хакер іо

s0urce.io: Хакер ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

s0urce io це точно коштовний камінь в колекції io ігор. Є певні риси подібності з військовою стратегією Bellum io, а сама по собі Хакер іо унікальна по тематиці в io жанрі. Будемо грати за хакера, якого потрібно досягти 1000 рівня. І це в s0urce io цілком реально.

Як грати

Основне завдання s0urce io - хакать інших гравців і зробити так, щоб не хакнули тебе. На все про все потрібні биткоины, які заробляються двома способами: автоматично і в процесі хакінгу. Частина коштів хакнутого переходить до хакера. Щоб автоматично отримувати кошти, потрібно купувати на чорному ринку (Black market) додаткові сервера.

В Хакера іо є цілком зрозумілий тьюториал. Сам процес хакінгу такий, що ви вводите слова в лог програмного вікна і таким чином пробиваєте фаєрволл противника. Той, на кого ведеться атака, може це помітити і протидіяти цьому. У грі є ігровий чат і здорово об'єднуватися з ким-небудь для атаки на один і той же сервер. А щоб убезпечити самого себе, потрібно апгрейживать свої фаерволлы по місткості, складності злому і автоматичного заповнення.

Гра, безсумнівно, захоплююча своєю новизною і самим процесом. Якщо почала грати в s0urce io, то поки не збудували Квантовий сервер, не зупинитеся =) Але це займає не так багато часу - близько години.