Space1.io: Простір іо

Як грати в Space1.io: Простір іо

Space1.io: Пространство ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Гра ну просто родзинка. Береш і стріляєш по світиться фігур; кожна вбита фігура додає +1 корабель до твого братству. А там і розбираєшся з тими, хто зазіхає на твій Простір! До того ж дуже стильна.

Як грати

Умови поразки і перемоги

У Простір іо ви змагаєтеся самі з собою. І з іншими теж, звичайно, але ваш нік запам'ятовується на сервері гри, і поки ви не очистите кукіси він так і буде там висіти. Тепер кожен раз входячи в гру під цим же ніком ви будете бачити свій хай-скор

Поразка-це коли у вас знесли всі кораблі. При цьому деяка частина очок залишаються при переродженні.

Управління

У Простір іо ваша орда управляється виключно мишею.

Прокачування

Кожна підстрелена точка або ворожий корабель додають до вашого флоту +1 корабель.
Здавалося б, чого ще бажати? Але чим більше, тим повільніше повзе все це диво і тим повільніше перезарядка. Чи жарт, навіть лазери ваші летять повільніше.

Окуляри платять тільки за вбивство. Кожен підбитий юніт суперника +1 очко; до того ж нараховуються додаткові бонусні очки за повну анігіляцію.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

  • Якщо ваше військо дуже велике, то стріляти краще за все не на випередження суперника, а прямо в нього. Поки він намагається вислизнути з хмари ваших пострілів, кількох точно втратить.
  • Якщо хочете набити рекорд, то краще не батлиться в засадничо купах, а 1 на 1. Часто буває таке, що очманілі кулі інших гравців добивають 1-2 залишилися корабля, в той час як якщо б билися 1 на 1 був би шанс піти на прискоренні.
  • Найнебезпечніше - влітати всередину суперника. Тоді кулі потрапляють у вас просто миттєво і точно. І навпаки, супротивника потрібно втягнути всередину себе, щоб знищити одним залпом.
  • Остерігайтеся тільки що народжених; кілька секунд вони безсмертні і можуть серйозно пошкодити без відповіді.