Stabby.io: Стабби іо

Як грати в Stabby.io: Стабби іо

Stabby.io: Стабби ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Stabby io такий же оригінал в світі io ігор, як і самобутня Brofist io. Об'єднує їх так само і те, що і та і інша зроблені самотужки. У Стабби іо спочатку незрозуміло, що та як, але дуже скоро ви втянетесь в цей психологічний трилер. Залишиться тільки завісити штори, вимкнути світло, і насолоджуватися грою в переслідування. А в майбутньому творець Stabby io обіцяє багато чого цікавого. Але та вже досить здорово.

Як грати

Основне завдання Стабби іо - набрати якомога більше очок, вбиваючи інших гравців. Зрозуміло, при цьому потрібно постаратися, щоб не вбили вас.

Ігровий процес такий: лівим кліком ви переміщаєтеся. А коли побачили, кого варто вбити, клікаєте на нього правим кліком. Ваш бородань підходить до нього і вбиває.

Щоб переміщатися і атакувати ви використовуєте окуляри Витривалості (Stamina). У денний час удар коштує 50 очок, у нічний - 25. Окуляри витрачаються і на пересування. Витривалість поступово поповнюється.

Ваше завдання - правильно вирахувати людину. Для цього потрібно бути спостережливим і побачити той момент, коли супротивник кого-небудь зарубав. Після цього головне його не упустити з виду! Єдине, мета може визначити, що хтось до неї явно присувається і нанести превентивний удар. Stabby io - даний шпигунське змагання!

Управління

  • Лівий клік щоб пересуватися
  • Правий клік щоб атакувати