Agar.io: Агарио

Як грати в Agar.io: Агарио

Agar.io: Агарио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Agar io стоїть у піонерах io ігор як таких. У Рунеті її називають іноді Чашкою Петрі з-за механіки гри, в якій ми починаємо з маленькою бактерії, а потім ростемо, поглинаючи точки їжі та інших гравців. У рядку мамонтів іо ігор, Agario стоїть пліч-о-пліч з танчики Діп іо і змійкою Слизарио. Агарио стала настільки успішною, що лягла в основу десятків подібних ігор, не рахуючи клонів. Элементарность ігрового процесу, щільне ігрову взаємодію, азарт - все це є і спонукає грати ще і ще в прагненні стати найбільшою бактерією.

Як грати

Основне завдання в Agar io - виростити найбільшу бактерію і утримуватися в Топі. Щоб рости, потрібно їсти кольорові точки маси, розкидані по карті, і більш дрібних гравців. З іншого боку, небезпечно підходити до більш масивним бактеріям, тому що вони можуть вас поглинути.

Інтрига Агар іо в тому, що чим масивніше стає ваша клітина, тим повільніше вона може пересуватися. Наздогнати дрібного суперника вже неможливо, якби не здатність клітини ділитися, випльовуючи половину себе різко вперед. Таким чином можна поглинути противника, головне, щоб выплюнутая половина вашої клітини виявилася більше, ніж суперник. Ділитися можна скільки завгодно разів в залежності від ваших завдань. Через деякий час розділені клітини сходяться і зливаються в одну.

У клітин в Agario є природний супротивник - зелені та бордові колючі кола. Поглинувши такий коло клітина ділиться на кілька частин. Це буває дуже недоречно, тому дрібні гравці ховаються в районі таких шипастых кіл від великих суперників.

Основний інтерес в Чашці петрі все ж у мистецтві поглинати інших гравців і самому при цьому не ставати здобиччю. Таке вміння приходить не відразу і спочатку незрозуміло, як Топ гравці досягають таких гігантських мас. Але тут справа часу, наполегливості та хоробрості до протиборства =)

Щоб успішно грати в Агарио потрібно знати ще прийом з выплевыванием маси кнопкою W. Особливо це здорово, коли ви працюєте з ким-небудь у команді і вам потрібно підгодувати союзника. Натиснувши W, ви выплевываете шматочок маси у напрямку до курсора миші. Це допомагає, обмінюватися масою між вашими клітинами, коли їх багато, щоб убезпечити найменших. Выплевывание маси в Agar io не залежить т об'єму клітини; обсяг "плювка" завжди однаковий.

Режими

  • FFA (кожен сам за себе)
  • Teams - по командам
  • Experimental - такий же FFA, тільки додано коричневі круглі точки, які, з'ївши кого-небудь, викидають таку ж кількість маси навколо себе
  • Party - Те ж, що і грати в Агарио кожен сам за себе

Управління

  • Клітина рухається за курсором
  • W - виплюнути маленький шматок маси
  • Пробіл - розділитися навпіл