Шпильки.io: Барбс іо

Як грати в Шпильки.io: Барбс іо

Barbs.io: Барбс ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Шпильки io це ще одна гра, вихована на хвилі популярності спиннер. У Барбс іо присутній натяк на Агарио, але разом з тим гра виглядає дуже оригінально і привабливо. Різноманітність ігрових елементів створює відчуття насиченості, а несподівані повороти начебто розщеплення спиннер про шипами гурток надають гостринку ігрового процесу. Шпильки io сподобається і тим, хто любить спінер, і тим, кому подобаються свіжі io гри.

Як грати

Основна задача Шпильки io - набрати своєму спиннеру як можна більше маси. Маса збирається з кольорових точок, рандомным чином літаючих маленьких спиннеров та інших гравців. У Барбс іо можна розділяти свій спиннер на спінер поменше, щоб зробити більше охоплення території, з якої збираються точки. Через деякий час маленькі спінер знову зійдуться в один великий, а поки цього не сталося, є ризик бути поглинутим іншими. Але ризик Шпильки io справа варта уваги.

Крім з'являються з нізвідки маленьких спиннеров, які літають з великою швидкістю і додають масу всім, у кого потраплять, Барбсе іо постійно генеруються великі кола з шипами. Поглинувши такий круг, спиннер мимовільно розділяється на безліч маленьких і найчастіше це відбувається досить недоречно. Але така випадковість вносить екстремальну родзинку в ігровий процес.

Управління

  • Спиннер рухається за курсором
  • Пробіл, щоб розділитися