Slay.one: Слэй іо

Як грати в Slay.one: Слэй іо

Slay.one: Слэй иo — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
Slay.one [Zombie Coop] Выживальщики
Slay.one [Zombie Coop] Выживальщики
Slay.one [Capture the flag] Meep symmetrical Заміс проти "точки"
Slay.one [Capture the flag] Meep symmetrical Замес против "точки"

Slay one можна сміливо назвати одним із шедеврів. І справа не тільки в різнобічності прокачування і дод. навичок, безлічі карт і модов, але і в тому, що битва тут - справа серйозна.

Як грати

Отже, ви - новобранець Slay one. Загляньте в своє дерево навичок. У вас є 1200 очок, якими ви можете прокачатися. Так само видно ваш досвід, а за кожен новий рівень, ви отримуєте золото, за яке можна придбати деякі навички.

У грі у вас буде дві шкали: здоров'я і енергії. За енергію ви можете використовувати спеціальні пристрої на кшталт лечилки, кидка бомби, невидимості і т. д. Всі ці речі можна прокачувати за очки, але не варто забувати і про навички Швидкість (Agility) і Силу (Strenth). Примітно, що навичка сили не дає мої вашому втратам, а тільки додає вам здоров'я.

На модах з участю Зомбі ви заробите очки досвіду безпосередньо всередині карти і можете додатково прокачуватися прямо на полі бою. Через кілька раундів в Slay one ви зрозумієте, в чому тут справа і чому цій грі можна дати 10 з 10 як чудовою стрілялці з рпг ухилом.

Управління

Переміщення: WASD
Стріляти: лівий клік
Стрибати: правий клік