Drawpi.co: Намалюй іо

Як грати в Drawpi.co: Намалюй іо

Drawpi.co: Нарисуй ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
Minecraft + Школяр
Minecraft + Школьник

Drawpi co продовжує лінійку ігор, в яких потрібно малювати і вгадувати. Намалюй іо хороша тим, що зроблена для російськомовної аудиторії та ще й з можливістю збереження результатів в соцмережах. Завдання Drawpi co - провідному малювати задані слова чи теми, іншим гравцям - вгадувати швидше суперників, що саме хоче намалювати ведучий. За підсумками 15 раундів визначається переможець.

Як грати

Ігрова завдання Drawpi co - перемогти за загальною кількістю набраних за 15 раундів очок. Очки нараховуються за вгадані малюнки. Причому ведучий отримує очки, якщо його хто-небудь вгадав, а отгадывающие - за те, що вгадали. Розподіл ролей ведеться автоматично. У кожного буде можливість і поугадывать, і побути в непростій ролі пояснює.

Для пояснення слів і понять в Намалюй іо пропонується лише звичайний "олівець" будь-якого кольору. На пояснення дається дві хвилини, за цей час потрібно донести свою думку.

У Drawpi co є опція як увійти в загальну кімнату, так і створити окрему від усіх гру, де повеселитися зі своїми друзями.