Mope.io: Мопио

Як грати в Mope.io: Мопио

Mope.io: Мопио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
як швидко дійти до лева в mope.io
как быстро дойти до льва в mope.io

Мопио це гра, на потужних серверах якій живуть одноразово по 15 тисяч гравців. Це робить Море іо однією з найпопулярніших і шпосещаемых ігор io жанру. До всіх інших регалій, Море іо є піонером іо ігор в цілому. По її стопах пішли такі ігри, як глибоководний Deeeep io, цікава бесиловка Cubee io і багато інших. Для гравців у Мопио є десятки видів тварин з унікальними особливостями, багато з яких до того ж секретні, а для опису всіх нюансів гри знадобиться другий Толстой - гра настільки насичена і багата на взаємодії. Море іо знаходиться під постійною розробкою і досить часто творці радують гравців оновленнями.

Як грати

Основне завдання в Mope io - прокачування до найсильнішого істоти вибраного типу (земляний, водний) і також набір максимальної кількості очок. Багато хто відзначає, що "починається справжня гра" з того моменту, коли максимальний рівень тваринного прокачаний. Тим не менш, творці зробили так, що за кожну тварину цікаво грати і у кожного рівня є унікальні навички, які допомагають як полювати, так і ховатися. Причому ті тварини, яких ви можете з'їсти, обведені світло - синім колом, а ті, що можуть з'їсти вас - червоним.

Вода - те, без чого не можна прожити в Море іо. Від голоду тут ще ніхто не помер, а ось зневоднення вбило чимало гравців. По всій карті розкидані сині колодязі з водою, та й просто сині круги води, озера, з яких можна попити. Також вода видобувається з з'їдених тварин. Таким чином, полювання приносить вам відразу і їжу для росту і воду для виживання в світі Мопио.

На карті завжди багато їжі, але їсти ви можете тільки ту, що обведена світло - зеленим кругом. Насамперед це червоні точки (ягоди) для сухопутних або планктон для водних істот. З подальшими апгрейдами вам будуть ставати доступні нові типи їжі і закриватися деякі старі. У Мопио все продумано.

Починається Мопио з вибору типу тваринного - креветки або миші. Це два базових типи тварин: земляні і водні. Якщо з часом ви переберетеся на арктичну область, то при наступному оновленні тварина перетвориться в "третій тип" - арктичні істоти, адаптовані під низькі температури Півночі. Могутнє різноманітність тварин у Мопио послужило приводом для написання не одного Вікі сайту, присвяченого цій грі. Для англомовних доступна офіційна сторінка розробників на Реддите.

Управління

  • Тварина рухається за мишею
  • Пробіл або двойнойклик щоб зробити ривок вперед
  • W щоб пірнути під воду
  • Enter щоб відкрити чат