Brutes.io: Брутес іо

Як грати в Brutes.io: Брутес іо

Brutes.io: Брутес ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
НОВА IO ГРА ♦ Brutes.io
НОВАЯ IO ИГРА ♦ Brutes.io

Брутес іо = приголомшлива Бокс іо + графіка і карти в Worms 3D. Поки вийшла лише бета-версія гри, але порубати вже можна. Автори зробили опцію залишити свій і-мейл, щоб, як тільки вийде оновлення, ви відразу ж дізналися про це.

Як грати

Обов'язково дочекайтеся, поки гра завантажиться. У перший захід це може зайняти 3-5 хвилин, але очікування того варте.

Ігрова завдання - стати самим Брутес амігос, тобто, самим крутим, великим і сильним. Для цього треба бути готовим битися що є сил. В меню є російська мова, рекомендуємо включити його відразу. А в грі діє тільки мову сили і міцних ударів. Коли б'єтеся з противником, у нього і у вас над головою видно дві смужки: червона - здоров'я і жовта - нокдауну. Коли жовта доходить до межі, то ви відправляєтеся відпочивати" на деякий час, чим відразу користуються суперники і доб'ють вас. Тому коли бачите, що ваша жовта смужка близька до заповнення, варто відступити, віддихатися і знову в бій! Здоров'я можна поповнювати випали з суперників кульками. Це і окуляри маси і здоров'я одночасно. А за вбивство суперника дають призові тисячі очок і це основа прокачування і зростання в Брутесе.

Управління

Рухатися - WASD
Бити - клік миші
Тримати клік - сильний удар

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Поки ви маленький і маневрений, можна знаходитись неподалік від Топ-гравця і збирати кульки з убитих персонажів. Головне - не потрапити самому під роздачу =)
Дуже важливо під час бійки не втрачати з виду свою жовту смужку і вміти вчасно відійти.
Добре грати з напарником.1 на 1 складно вбити Топера, а удвох його можна здолати, підходячи і б'ючись з ним по черзі. До того ж дуже добре, щоб хто-небудь вас підстрахував, якщо ви раптом впадете на лопатки.
Бомби і ракети використовуються більше для помсти. Коли ви берете бомбу, то вам її не скинути, вона вибухне у вас в руках. Але якщо вас хто-небудь вб'є, то він 90% візьме цю бомбу або ракету собі. Так що можна з бомбою підлізти під топера і залишити йому такий подаруночок. Швидше за все він впаде в нокаут після вибуху і тут вже добивати не хочу. Загалом, такий план непростий, але можливий. А в майбутньому Брутес іо буде більше всяких таких штучок...

Якщо вам сподобалися Брутес іо так само, як нам, то рекомендуємо ознайомитися ще з однією масовою битвою в жанрі io: Дикуни. Там варвари змагаються, у кого сокира гостріше та череп міцніше, загалом, тематика витримана.