Spinz.io: Спиннер іо

Як грати в Spinz.io: Спиннер іо

Spinz.io: Спиннер ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
ВЕЛИЧЕЗНИЙ СПИННЕР. SPINZ IO. ГРА ПРО СПІНЕР! УГАРНАЯ НОВА ІО ГРА! КЛОН WORMAX IO І AGARIO
ОГРОМНЫЙ СПИННЕР. SPINZ IO. ИГРА ПРО СПИННЕРЫ! УГАРНАЯ НОВАЯ ИО ИГРА! КЛОН WORMAX IO И AGARIO
РОЗКРУТИВ СПИННЕР ДО 5 ТИСЯЧ ОБЕРТІВ! (Spinz.io Смішні Моменти)
РАСКРУТИЛ СПИННЕР ДО 5 ТЫСЯЧ ОБОРОТОВ! (Spinz.io Смешные Моменты)
100 СПИННЕРОВ VS 1000 СПИНЕРОВ! ФИДЖЕТ СПИННЕР ГРА SPINZ.IO
100 СПИННЕРОВ VS 1000 СПИНЕРОВ! ФИДЖЕТ СПИННЕР ИГРА SPINZ.IO
БРЕЙН І ДАША КРУТЯТЬ СПІНЕР ПРЯМО В IO ГРІ! - SPINZ.IO
БРЕЙН И ДАША КРУТЯТ СПИННЕРЫ ПРЯМО В IO ИГРЕ! - SPINZ.IO

Spinz io розкрутить вас на кульки! - такий девіз гри, в якій використовується іграшка Спиннер, межа виділення після переміщення в світ Агарио.Симбіоз вийшов досить гарний; і хоча в грі присутній явний дисбаланс, порубатися в Спиннер іо дуже навіть здорово і можна. Відпочивають очі і розслабляється інтелект - найкраща перезавантаження посеред робочого дня. А крім того, грати в Spinz io просто задоволення.

Як грати

Правила та цілі в Spinz io елементарні. Завдання - вибратися в Топ і по ходу справи не дати себе зарубати. Кольорові горошини збираються для збільшення швидкості кручення вашого спиннер. Чим швидше він обертається, тим сильніше б'є суперників і тим менше шкоди наноситься йому самому. З підбитих супротивників теж випадають кольорові горошини, які теж можна збирати.

Як і в Агарио, в Спиннере іо є певний дисбаланс, коли гравець з масою 100 (приміром) нічого не може зробити гравцю з масою 400. Залишається тільки тікати, їсти горошини і бити більш дрібних суперників. Але це вже специфіка гри, її варто мати на увазі.

Чим швидше крутиться спиннер, тим з більш широкій області він збирає горошини. Ще спиннер може прискорюватися щоб наздогнати або навпаки, втекти від кого-небудь, але прискорюючись він витрачає свою масу.

Додаткова тактична можливість в грі, допомагає тікати/наздоганяти - сині вихори. У них можна втягуватися і непогано прискорюватися на виході. Іноді на карті генерується відразу кілька вихорів поспіль, в такому випадку виходить карусель прискорень.

Додаткове прискорення можна отримати потрапивши у вир. Після попадання ви можете вибрати сторону в яку вас викине з прискоренням.

Spinz io Используйте водоворот для ускорения

Управління

  • Спиннер рухається за курсором
  • Клік миші, щоб прискоритися

Режими гри

У Spinner io доступні 2 режими гри

  • FFA (всі проти всіх)
  • Team (дві команди, червоні і сині)

В командній грі відміну від FFA полягає в поділі на дві команди і режимі friendly fire в рамках однієї команди. Умови перемоги або поразки в командному режимі немає, можна орієнтуватися по до переважаючого кольору топа.

Командный режим в Spinner io

Скіни

У Spinner io доступна зміна скінів, змінити їх можна на стартовій сторінці гри. Однак беслатны доступні лише перші 6 скінів, ще кілька доступні після виконання дії (передплати тощо), а інші стають доступні або при досягненні певного рівня, або в обмін на монети.

Сменить скин в Spinz io

Спинз іо унікальна своєю своєчасністю, на хвилі популярності в спиннерам Спинс іо додає родзинку до механіки Агарио і заслужено пробивається в топ іо ігор.