Oceanar.io: Океанар іо

Як грати в Oceanar.io: Океанар іо

Oceanar.io: Океанар ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
Oceanar.io - Рибки!
Oceanar.io - Рыбки!

Oceanar io це гра в стилі набору маси. У такому ж водному стилі є масштабна Aqwar io і пустотлива Піранья іо. Океанар іо радує продуманим геймплеєм, де є великий простір для тактики. Так само доставляє сам ігровий процес, в якому добре плавати, збираючи не тільки їжу, але і союзників. Так само в Oceanar io є два унікальних ігрових режиму.

Як грати

Основне завдання гри - набрати якомога більше маси, поїдаючи планктон і інших гравців. Родзинка Океанара іо в тому, що маса збирається не в головну рибку, а маса конвертується в маленьких рибок, які за головною рибкою ходять косяком. Коли рибок збереться кілька штук, їх можна об'єднувати в риб побільше. Це робиться в Oceanar io ось для чого: за вашим наказом рибки атакують інших гравців. Причому завдання - з'їсти головний рибку противника. Тоді ми і масу від нього залишилася слопаем, та візьмемо до себе в косяк його недобитих риб.

Крім планктону в море Океанара іо водяться нейтральні істоти: краби, равлики, ще рибки. Вони білого кольору. Можна взяти їх у свою команду", пофарбувавши" їх своєю головною рибою. Ці істоти так само вміють мутувати у великих і сильних. А крім них плавають в морі білясті медузи, які дуже сильні і до того ж хижаки - природні вороги всіх гравців. Їх можна з'їсти, але краще атакувати сильними рибами.

Треба мати на увазі такий момент, що маленькі рибки швидкі, а великі - сильні. У своєму одвірку потрібно мати і тих і інших. Маленьких, щоб вони швидко атакували чужого ватажка, а великих - для особистої охорони. Цим Oceanar io тактовний - як розпорядитися ресурсом маси.

Режими

Класичний - тут Oceanar io пропонує набирати більше і робити все те, про що йшлося вище.

Бій иглобрюхов - в цьому режимі Океанара іо відсутня планктон. Ми плаваємо, сбираем до себе в команду иглобрюхов і б'ємося з медузами та іншими гравцями. Голкопузи це такий тип риб, що "вибухає" при торканні з противником, ніж сильно ранить його. Завдання тут колишня - вразити головний рибку противника.

Управління

  • Рибка випливає за мишею
  • Лівий клік - наказ рибкам переміститися та/або атакувати ціль, на яку ви клікаєте. Головний рибка при цьому варто недвижно.
  • Правий клік - поєднати рибок у риб побільше.