Gota.io: Гота іо

Як грати в Gota.io: Гота іо

Gota.io: Гота ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
Gota.io - Ржачный скін
Gota.io -  Ржачный скин
Як зробити собі власний скін в Gota.io?
Как сделать себе собственный скин в Gota.io?

Грати в Гота іо це як грати в добре прокачаний Агарио. По-перше, ваша клітина не так повільно рухається. По-друге, є купа налаштувань, щоб зробити гру більш приємною. По-третє, в Gota io зробили можливість ділитися на тільки навпіл, але й на три, а на чотири молекули відразу. Загалом спробувати варто, і, однозначно, розробники зробили все можливе, щоб ми могли грати в Гота іо без лагів і в своє задоволення.

Як грати

Ваше завдання в Гота іо - набрати своїй клітці як можна більше маси. Межі не існує. Щоб набирати масу, треба їсти кольорові точки, розкидані по карті і інших, менших гравців. Але щоб з'їсти іншого гравця, потрібно його ще наздогнати, і в цьому вся сіль! Адже чим ви важче стаєте, тим повільніше пересуваєтеся, і кого тут наздоженеш? Вихід є - розділити свою велику неповоротку клітку на 2, 3 або 4 менші, стати легше і наздогнати супротивника. Але якщо при поділі ваші клітини стануть менше, ніж клітина суперника, то бути біді, тому ділитися треба тільки коли точно впевнені в перемозі.

Коли ви маленький, то зелені та бордові колючі круги вам не страшні. Зелені кола нерухомі, а бордові подорожують по карті. Але як тільки ви стаєте більше за обсягом, ніж самі кола, то при зіткненні вашу клітину розкидає на десятки маленьких частин. Небезпека бути поглинутим в такому випадку дуже велика, так що постарайтеся не стикатися з такими шипами, якщо навколо багато інших гравців. Треба, щоб у вас був час зібратися назад у велику структуру.

А щоб грати було цікавіше, розробники додали в Гота іо скіни, можливість змінювати кольори поля, прибирати ніки і т. д.

У розділі Servers (Сервера) ви можете вибрати сервер, який вам до душі. На різних серверах різну кількість гравців, а на серверах типу Experimental (експериментальний) вдосконалюються різні фішки, яких немає в основній грі. Є також Мегасервер для гри по командам на 1000 чоловік, і так стабільно грає більше 500 гравців відразу. Сервер називається BETA, знаходиться в самому низу списку.

Управління

Клітина рухається за вашою мишею
Викинути масу: W
Розділитися: Пробіл

Якщо ви зайдете в меню гри в налаштування (Keybinds), то ви додатково можете призначити кнопки, щоб розділитися на 3 або 4 частини. (Double split і Quad split).

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Поки ви маленький,будьте поблизу зелених точок, щоб сховатися за ними від переслідування.
У центрі зазвичай найбільший заміс, бо там вас можуть з'їсти навіть ті, від кого ви цього не очікуєте.
Битися краще один на один, щоб не було зайвих на підхваті.

Гота іо — це, безсумнівно, видатна гра про набір маси. Ми рекомендуємо спробувати так само космічну Лимаксио і суперстильную Простір іо; дві гри, що не залишать байдужими!