Bonk.io: Бонк іо

Як грати в Bonk.io: Бонк іо

Bonk.io: Бонк ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
SLITHER IO + DIEP = ЯЙЦЕ IO | НОВА IO ГРА НА ДВОХ
SLITHER IO + DIEP = ЯИЦО IO | НОВАЯ IO ИГРА НА ДВОИХ

Бонк іо це гра з прокачанной фізикою Ньютона. Закони тяжіння, взаємодії мас, гравітації - все це тут. Раунди - головоломки складаються з розвалюються конструкцій і завдання - втримати баланс і залишитися останнім уцілілим на карті.

Як грати

Умови перемоги і поразки

Перемога зараховується останньому вижив. Тобто навіть якщо ви всією компанією впали, то останній впав переміг і йому нарахувалися призові ХП.

Поразка наздоганяє вас по-різному, в залежності від карти.

Управління

Управління в Бонк іо на стрілках + X (ікс) щоб утяжелиться.

Щоб утяжелиться, потрібно, щоб була включена англійська розкладка клавіатури. Натиснувши Х ваш персонаж придбає білий контур. При зіткненні більш важкий залишиться на місці, а більш легкий гравець відлетить убік.

Прокачування

За перемогу в раундах вам нараховується ХП. Якщо ви зареєструєтесь (просто введіть ім'я та пароль), то ваш рахунок буде запомнен при новому завантаженні браузера. Якщо ні, то увійшовши новий разів ви почнете спочатку.
ХП в Bonk io потрібні виключно для розмальовування свого героя. Зайшовши в меню CUSTOMISE ви зможете створити персональний стиль. Чим вище ваш рівень, тим більше наклейок буде доступно.
На швидкість, вагу та інше управління рівень не впливає.

Режими

Quick Play - кожен сам за себе. У гру набирається 4 гравця і випадковим чином змінюються раунди.
Custom Game - є творець кімнати, в якій він вибирає раунди, FFA або по командам, максимальна кількість гравців. Можна створювати самому. Якщо хочете грати тільки з друзями, то ставите пароль і ніхто зайвий не зайде.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

  • Остерігайтеся чорних поверхонь, вони завжди смертельні.
  • Не стрибайте дуже високо - десь там, нагорі, є межі карти, виліт за які - смерть.
  • Щоб відштовхнутися від землі, потрібно падати з затиснутою стрілкою вниз. Утежеляться при цьому не варто. Обтяження позбавляє вас маневреності на стрілках.
  • Частіше перемагає той, хто не вплутується в бійку =)