Lasersharks.io: Лазершарк іо

Як грати в Lasersharks.io: Лазершарк іо

Lasersharks.io: Лазершарк ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua
LaserSharks.io - New .io Game!!! Amazing Gameplay - Survival!
LaserSharks.io - New .io Game!!! Amazing Gameplay - Survival!

Лазершарк іо — нова стрілялка світу іо ігор. Ви граєте за акулу, вона переміщується по простору, збирає жовті точки і періодично підсмажує супротивників на лазерному промені. Грати в Лазершарк іо неймовірно просто. Насамперед тому, що у неї дуже прості правила. У грі всього повно гравців, так що нудьгувати не доведеться.

Є ще одна гра про акул під назвою Акул іо, однак вони несхожі один на одного зовсім трохи. Лазершарк по своїй простоті більше нагадає вам гру Нарвав іо. Така ж проста, але динамічна і цікава гра.

Як грати

Завдання в грі - стати єдиною рибою у величезному акваріумі. Для цього треба вистрілювати інших Акул. Єдина засідка в тому, що вони можуть перероджуватися, і тут треба довести, що вони це досить необачно зробили. Гра Лазершарк - місце дуже жорстоке!
Ваш вихованець плаває і їсть маленьких рибок, за які нараховується рівень (це ж і переможні очки). Після певного рівня ви стаєте більше і ваша зброя автоматично поліпшується.

Крім цього, на картці є гексагоны, від яких лазерний промінь рикошетить. Можна використовувати це в стратегії виживання. Також слідкуйте за жовтою смужкою бустера прискорення внизу.

Управління

Рухається Акула за курсором.
Прискорюватися на лівий клік.
Атакувати лазером на пробіл.