Blockor.io: Блокор іо

Як грати в Blockor.io: Блокор іо

Blockor.io: Блокор ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Blockor io це гра в стилі нарощування маси, але з вельми оригінальною механікою. Є щось спільне у Блокора іо з квадратним Anomal io і прикольною Nicefart io. У Блокоре ми будемо збирати величезний кристал по крупицях і протистояти тим, хто захоче відібрати в нас наше скарб. Blockor io раптово стала дуже тактичною грою, в якій сталеві нерви вирішують результат гри.

Як грати

Основне завдання Blockor io - зібрати найбільше маси. Для цього потрібно підчіплює до початкового каменю маленькі камінці, розкидані там і сям. Від того, як ви збираєте камені, буде залежати ваша швидкість. Найкраще продовжують рухатися кристали без довгих частин, а саме квадратної форми. Щоб позбутися від наростів каменів не в тому місці, потрібно натиснути кнопку W. Камені, розташовані далі від центрального почнуть отлепляться. Потім їх теж можна зібрати і приєднати вже до потрібних місць кристала.

Щоб битися з супротивниками в Блокоре іо треба трошки постаратися і гарненько розкрутитися. Затиснувши кнопку A або D, ви почнете кружляти і на такій силі обертання можна комусь гарненько тріснути. Зверніть увагу, щоб розкладка на клавіатурі була англійська, інакше не спрацює! Битися з меншими противниками просто і досить безпечно, а з рівними вже проблематично, тому що толком не дуже зрозуміло, за якою системою відвалюються і розбиваються вдарені частини. Але зрозуміло чи ні, а бійки в Blockor io трапляються частенько.

У Блокоре є два режими - FFA і Командний. Крім того, доступні кілька скінів на вибір.

Управління

  • Кристал слід за мишею
  • W щоб скинути зайві камені
  • A або D щоб крутитися за годинниковою або проти годинникової стрілки