Hordes.io: Хордес іо

Як грати в Hordes.io: Хордес іо

Hordes.io: Хордес ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Хордес іо це повноцінна RPG, що робить її просто перлиною іо ігор. Особливо радує те, що в Хордес іо можна грати безкоштовно =)

Як грати

Отже, ми увійшли в гру. Нам пропонується вибрати 2 моменти: за яку з двох фракцій ми будемо грати і за якого типу персонажа.

Фракції

Сині і Червоні (умовно).

У кожній фракції є кілька місць респауна. Там знаходяться грізні боти-Захисники, які наваляют всім, хто занадто близько до них добереться. Здолати їх можна тільки сильною групою, в чому сенс назви Хордес іо. Якщо йти на базу суперника, то ордою.

Персонажі

Warrior - Воїн. Дуже сильний і здоровий, махає мечем в пекельному угарі, вміє оглушливо кричати і матюкатися, ніж деморалізує суперників, після чого вони хочуть кинути все і піти до матусі.

Вміння:

 • Deep Cut - Звичайний удар, заповнює вам здоров'я.
 • Whirlwind - Танець смерті, коли ваш воїн б'є всіх навколо. Здоров'я не хапає і вимагає часу на перезарядку, але дуже потужно і красиво.
 • Charge - Власне, Воїн матюкається на свою жертву, ніж перериває її рух і ефекти, які противник наколдовывал. Дуже зручно при боротьбі не з ботами, а іншими героями.
 • Taunt - Теж крик; Воїн кричить на всіх в окрузі, запрошуючи побитися і при цьому заповнює собі здоров'я. Ну, а як набігла до вас весела паті, то включаємо Танець смерті.

Я нижче опишу інших персонажів, а поки ось що з Воїном: щоб вдарити суперника, потрібно підійти до нього майже впритул і натиснути цифру удару. Тоді, власне, махне мечем. Бити ботів можна успішно тих, хто на 5 рівнів вище вас максимум, решта вас швидше за все завалять. Звертайте увагу на смужку здоров'я (верхній лівий кут) і кількість грошей, які ви заробляєте (зліва вгорі), адже прокачування навичок йде за рахунок отриманих грошей.

Не бійтеся смерті; вона забирає у вас 10 відсотків грошей, і ви тут же возрождаетесь на своїй базі. Якщо ж ви далеко пішли на пошуки пригод, а вам потрібно швидко на базу для захисту друзів, то можна навіть самоубиться командою /respawn.

І ще: Воїн махає мечем перед собою, майте це на увазі і повертайтеся до суперника передом, так і убойней буде, і спину вам мечем ніхто не погладить.

Mage: Маг, Чаклун, Чарівник (виберіть улюблене)

 • Ice Bolt - Бурулька, що б'є в опонента. Сповільнює її рух. З ростом вашого рівня і прокачування перетворюється на досить відчутну зброю.
 • Frostcall - Буран, триває 5 секунд на великій площі і серйозно ламає плани суперників на виживання. Крута штука, враховуючи, що вибратися іншим гравцям з неї проблематично, а загинути - легко.
 • Teleport - Телепорт, що рухає вас вперед миттєво.
 • Iceblock - Ви звертаєтеся до своєї крижаної стихії за допомогою; вмораживаетесь в шматок льоду, що робить вас невразливим і поповнює здоров'я.

Це взагалі фішка Хордес іо: ніякої мани заклять/ударів не потрібно, але масові і круті заклинання вимагають час на перезарядку. Так само у кожного класу є свій спосіб додавати собі здоров'я. Воїн б'є всіх першим ударом, у Лучника є спеціальна стріла, у Шамана закляття для здоров'я, а Маг вмораживается і поповнює здоров'я просто з космічною швидкістю.

Shaman: Шаман.

 • Healing ritual - Відновлює сили вибраного гравця (в тому числі і себе).
 • Equilibrate - Дух-цілитель, який крутиться навколо вас або кого ви там вибрали; подлечивает його з одного боку і трохи вбиває тих ,хто до вас близько підійшов.
 • Decay - Прокляття і основна зброя Шамана. Проклятий суперник втрачає життя і це досить страшно, коли застосовують проти вас, особливо якщо не вмієте так швидко зцілюватися, як Маг.
 • Wind rush - Прискорює вас і ваших союзників поблизу.

Що хочу сказати: мати у своїй команді грамотного хилера - величезний бонус. До того ж Шаман на високих рівнях просто розносить в прах і здалеку інших гравців своїм прокляттям. Але про принципи будови команди ми ще напишемо, а поки Лучник, останній з чотирьох наших класів.

Archer: Лучник.

Він вміє стріляти далеко, швидко і багато. І ще дещо.

 • Piercing Shot - Простий постріл, але чим більше стріл в одного противника ви посилаєте, тим вони сильніше його довбають.
 • Volley - Розстріл всіх цілей в зоні досяжності. Потужна і люта атака.
 • Leeching Arrow - Постріл особливої стрілою, яка сильно б'є суперника і дуже добре лікує у відповідь вас.
 • Sprint - Короткий і дуже швидкий забіг. Необхідний для отбегания з радіусу ураження розлючених оленів та іншої живності, на яку ви полюєте.

Ну що, ось, загалом-то все, що треба знати для початку гри. Гойдаєтеся на слабких, потім сильніше і сильніше монстрів, б'єтеся з гравцями протилежної фракції, вибиваючи з них гроші і добуваючи собі Славу (відображається в правому верхньому куті на дошці пошани).

У гри потужний потенціал, щоб бігати, перемовляючись по скайпу з друзями. Проти команди згуртованих гравців не вистоять навіть сильноуровневые персонажі.

Щоб відчути гру, подивіться всі класи і їхні навички, спробуйте побитися один на один далеко від усіх, у загальному - розважайтеся на повну котушку і головне, пам'ятайте - смерть тут - необхідний етап розвитку.