Starblast.io: Старбласт іо

Як грати в Starblast.io: Старбласт іо

Starblast.io: Старбласт ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Starblast io це повноцінна гра в тематиці космічних битв з 3D ефектом. Старбласт рішуче очолює список космічних ігор, де так само беруть участь масштабна Warin.space, симпатична astroe io і піонер жанру Astrar io. У грі супер приємна графіка, відмінна фізика, розвинена система прокачування кораблів і великі можливості самого геймплея. До того ж ентузіасти перевели Старбласт іо на безліч мов, зробивши її доступною для всього світу.

Як грати

Ігрові завдання в Starblast дещо різняться в залежності від ігрового режиму. Але в кожному з режимів вам потрібно розбивати астероїди і (або) ворожі кораблі, щоб добути з них кристали, на які йде прокачування корабля за типом і характеристиками. Прокачаний корабель - основа виконання бойових завдань. Коли ж ви вступаєте в бій з противником, то бачите дві смужки: синю і червону. Синя показує його щит, а червона - кількість кристалів у цього гравця. Як тільки щит буде розбитий, гравці починають валитися кристали. Коли ж і вони закінчаться - все, смерть. Можна переродитися, а той, хто вас вбив, підсвічуватиметься на міні-карті червоним маркером для зручності пошуку і помсти.

Особливість прокачування: в лівому верхньому куті ви бачите кількість зібраних кристалів. Як тільки набереться повна смужка, то ви зможете купити новий корабель. Або ж ви можете купувати апгрейди для поточного корабля.

Режими

Starblast io радує гравців трьома режимами, в кожному з яких є свої нюанси і задоволення.

Deathmatch. Це - самий свіжий режим в Старбласте іо. Тут немає прокачування, а з астероїдів не випадають кристали. Крім того, астероїди потужніший, ніж в інших режимах і зіткнення з ними ще більш небезпечно.

Ви вибираєте один з двох типів кораблів і починається раунд, виграє в якому той, хто перший набив 15 фрагів. Після цього починається новий раунд з іншими кораблями. У цьому режимі широко поширені крадіжки фрагів - той, хто завдав останнього удару по кораблю, тому й дістається очко. Чим більше кристалів в цьому режимі, тим довше вас будуть добивати після того, як піде щит.

Survival mode (FFA). У цьому режимі ви добуваєте кристали з астероїдів для прокачування корабля за характеристиками і типу. Причому переходячи на новий тип вам доведеться качати йому характеристики з нуля. Тому корабель молодшого класу, але вкачанный на повну, може насувать "свіженьке" кораблю більш крутого типу. На картинці нижче ви бачите дерево розвитку кораблів, де Fly - 1 тип, а Odyssey, Shadow X-3 і Aries - 7 тип. Як тільки який-небудь з гравців розвивається до 7 типу корабля, то починається фаза Вторгнення, і останній залишився в живих оголошується переможцем. Ще одна можливість для початку фази Виживання це коли минуло 75 хвилин з початку карти. Після початку цієї фази на карту не можна зайти, і вона закривається з оголошенням переможця.

Важливо ще знати, що у кожного корабля є 3 життя (які можна докуповувати). Коли вас вбивають, ви втрачаєте життя, всі апгрейди. Наступна смерть відкине вас на попередній тип корабля. З останньої вбитої життям вам доведеться починати розвиток заново.

Фаза Виживання в Старбласте характеризується наступним: всі кораблі відзначаються червоними прицілами на міні-карті і кількість життів стає рівним 1. Після смерті у фазі Виживання не можна переродитися. Для повної радості починає діяти сонячна радіація, яка поступово зменшує швидкість відновлення щитів, скидаючи цю саму швидкість до нуля відсотків. Ось вже воістину, залишитися в Живих!

Team mode. Тут діє механізм, за яким розподіляються гравці по командам так, щоб не було перевагою в одній команді. Реалізація розвитку в Starblast в режимі Команд така: ви можете самостійно прокачуватися до 3го типу кораблів. Щоб гойдатися далі, вам потрібно набрати кристалів, прилетіти на станцію і відсік апгрейживания і там вже заапгрейдиться. Але при цьому ваша станція повинна вміти це робити. Тобто спочатку ви прокачиваете спільними зусиллями вашу станцію, щоб через неї могли прокачувати свій корабель.

У цьому режимі Старбласта діє дружній вогонь. Кулі ваших союзників пролітають крізь вас.

У кораблів 7го типу є тільки 1 життя. Будучи розбитими, гравці повертаються на попередній, 6й тип корабля.

Завдання гравців захищати свою станцію і разбамбливать ворожі. Повинна залишитися в живих тільки одна станція, її гравці оголошуються переможцями. Як тільки одна із станцій разграмливается, всі її гравці гинуть і виходять із гри.Управління

  • Стріляти на лівий клік і рухатися на правий якщо керуєте мишею.
  • Рухатися на стрілках + пробіл для стрільби якщо керуєте з клавіатури.