Tanksio.online: Міні танки іо

Як грати в Tanksio.online: Міні танки іо

Tanksio.online: Мини танки ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Міні танки внесли свіже слово у світ танкових воєн. Таким милим танкові битви ще не були! Здорово виглядає особливо на контрасті з тактичної Танк варс іо і брутальною Мудварс іо.

Як грати

Управління елементарне: WASD+клік щоб стріляти.

Гравці з'являються кожен на своїй базі і потрібно знищувати ворожі танки. Максимум в команді може бути 3 танки. Скільки паличок світиться, стільки в команді гравців. Цифра означає кількість убивств даної команди. Раунд триває до 25 вбивств; чия команда набере стільки очок першою, та і виграла.

Бонуси

У Міні танки важливо розуміти ось що: щоб розбити ворожий танк, треба зробити по ньому 4 попадання. Коли ви берете червону кулю, то ваш шкоди посилюється вдвічі, але у вас всього 3 пострілу таким посиленим втратою.

Синя куля це рикошетящий боєприпас. Користуйтеся ним обережно, якщо він відрикошетила в вас, то буде шкоди.

Позначка броні в центрі карти дає вам броню або на 2 хвилини (приблизно) або доки його не зіб'ють. Проти танка в броні краще не лізти на рожен =) Визначити, чи є броня, дуже просто - броньований танк узятий у синій кружок.

Червоний плюсик на карті заповнить вам половину здоров'я.

Можна сказати, що у творців Міні танки іо вийшла відмінна гра. Тепер чекаємо нових карт і нових бонусів в гру! =) Ще дуже радує, що грати в неї абсолютно безкоштовно.