Erth.io: Земля іо

Як грати в Erth.io: Земля іо

Erth.io: Земля ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Erth io це багатокористувацька гра з оригінальним сюжетом. У розпорядженні гравців виявляється три ролі: Воїн, Лучник і Маг, у кожної з яких свої особливості у прокачуванні і битві. Erth io пропонує битися не тільки один з одним, але і з сильними істотами на карті: кубикоголовыми і грибами. Земля іо складається з багатьох рівнів, і чим вище забирається гравець, тим більше небезпечних монстрів він зустрічає. Приємна графіка, проста система бою, складність проходження і багато гравців онлайн - ось що робить Erth io грою, в яку хочеться зайти ще і ще.

Як грати

Основна мета гри - прокачати свого персонажа на максимум і вийти в Топ. На головній сторінці сайту є лидерборд з кращими результатами за всю історію Erth io. Для прокачування гравці збирають квіти і знищують гриби з кубикоголовыми монстрами. Чим вище гравець забирається за рівнями вгору, тим сильніше монстри і смертельнее зіткнення з ними. Також можна битися один з одним. Мало хто з гравців упустить можливість добити суперника, який тільки що бився з ким-то і у якого залишилося мало хп.

Кожен з трьох класів у Erth io апгрейживается в новий тип по досягненні 10го рівня. А по ходу гри за кожен новий рівень дається очко досвіду, який можна вкласти в характеристики здоров'я, утрати або руху.

Земля іо як гра досить свіжа і в ній є баги, недосконалості і т. д. Але потужний доробок, з яким взялися за її втілення творці дає їй багато очок довіри, яке вже виправдовується. Чи не щотижня, а то й частіше, викочуються свіжі фікси, оновлення і т. д. Якщо розробники збережуть такий настрій, то можна сміливо припускати, що Erth io виб'ється на Топові позиції у всьому світі io ігор.

Управління

  • WASD для переміщення
  • Пробіл для ривка
  • E - автоматична атака
  • Лівий клік - атака
  • Правий клік - зупинитися на місці
  • Ентер для входу у чат