Kombo.io: Комбо іо

Як грати в Kombo.io: Комбо іо

Kombo.io: Комбо ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Kombo.io це шутер з елементарної, але дуже приємною динамікою. Можна сказати, що Комбо іо зроблена в стилі класичної іо гри - найпростіша графіка, потужне протистояння між гравцями. Є схожість по духу з Trooper life і Cubee io. У Kombo io доводиться реагувати миттєво і діяти стрімко: кулі так і літають навколо, а треба ще встигати збирати снаряди і стріляти самому.

Як грати

Завдання Combo io дві. Перша задача рангова - зробити якомога більше фрагів і вийти на першу позицію рейтингу. Друга задача спортивна - одним пострілом убити якомога більшу кількість гравців; зробити Комбо. Ігровий процес такий: на полі лежать кольорові кола. Це снаряди. Гравець, який взяв снаряд, забарвлюється в колір цього снаряда. Більше, ніж один снарядів взяти не можна. Лише зйомки, ви зможете взяти ще один патрон.

Якщо ви потрапляєте в іншого гравця, то він гине, а від нього у випадковому напрямку вистрілюється три снаряди. Якщо вони потрапляють в кого-небудь, то ланцюгова реакція триває. Чим більше гравців таким чином ви знищите, тим більше Комбо вам зарахується, то гра і називається Kombo io.

Спочатку Kombo io виглядає настільки елементарної виробом, з якою годі й зв'язуватися. Але якщо дати їй хоча б п'ять хвилин, то Комбо іо розкриє себе і стане ясно, що в Топ вибитися не так-то просто, а втриматися там - тим більше! Адже постріли літають скрізь навколо, і доводиться тримати їх уваги щоб ухилятися. До того ж утримувати уваги "заряджених" гравців і передбачати можливі траєкторії їх пострілів. Kombo io це гра, яка дуже сильно насичує увагу.

Управління

  • Рух за курсором миші
  • Клік щоб стріляти