Brofist.io: Брофист іо

Як грати в Brofist.io: Брофист іо

Brofist.io: Брофист ио  — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Брофист це привітання один одного кулаками. Бро = бро, а фіст = кулак. А Брофист іо це гра, де без братана ні кроку. Грі точно можна дати 10 з 10 за оригінальність, цікаві завдання і розумну складність.

Як грати

Управляється наш персонаж стрілками. Завдання - пройти головоломку до кінця. По ходу дії ви будете проходити чекпоінти, позначені червоним прапорцем. Щоб повернутися до попереднього чекпоінти, потрібно натиснути Ctrl.

Ігровий процес побудований на взаємодії з іншими гравцями. Поодинці гру не пройти, потрібно допомагати один одному. Щоб домовлятися і тимиться, можна використовувати чат - просто почніть набирати текст, і він з'явиться у вас над головою. При натисненні Enter текст стирається і можна набирати новий.

Режими

У Брофисте 2 ігрових режиму: головоломка "2 Player Adventure" і Хованки "Hide and Seek". В Хованки ви з'являєтеся в кімнаті очікування, і через деякий час ті, кому автоматично назначится роль ховатися, опиняться на карті і підуть ховатися. Той, хто буде їх шукати, почекає ще деякий час в кімнаті, а потім теж опиниться на карті і йому потрібно буде переловити всіх прятунов. Рухатися шукає буде в три рази швидше, так що від нього втекти складно, але можна. Режим вийде супер забавний і доставляє купу емоцій!