Bellum.io: Беллум іо

Як грати в Bellum.io: Беллум іо

Bellum.io: Беллум ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Ось це річ! Тактична гра на виживання інших гравців.

В чому прикол, давайте розберемося.

У нас є три параметра: База, перезарядка Атаки (attack cooldown) і окуляри нападу (military power).

Ні, почнемо ось із чого. Припустимо, ви увійшли на тільки що створену гру, де в усіх нічого ще не прокачано. Атакувати нові території і покращувати свої гарнізони ви можете за рахунок очок нападу. Добуваються вони кліками на довге зелене поле +1 Military Power. І вгорі показано скільки у вас очок і скільки у вас очок приходить в секунду.

Щоб окуляри поповнювалися автоматично, вам потрібно прокачувати апгрейди:

  • Солдати +1 MP
  • Джипи +5 MP
  • Танки + 40 MP
  • Вишки + 100 MP
  • Аеродроми + 400 MP

Максимум можна мати 10 кожного апгрейда і в сумі отримувати 5460 MP в секунду. На цьому і жити. Ну і подкликивать на зелене поле.

Але коли ви розвинені повністю, починається складна позиційна гра. Припустимо, ви захопили поле і побудували на ньому солдата. Щоб противнику відбити це поле, йому потрібно заплатити в 2 рази більше MP. Якщо ви прокачиваете свій гарнізон на цьому полі, то відбити його ну дуже складно стає. Треба йти в обхід, шукати слабкі місця, прориватися....

Щоб побудувати більше апгрейдів, потрібно захоплювати бази. Вони бувають нічийні, і бувають чиїсь, тоді потрібно вичавити суперника з гри. Власне, захоплення баз це пріоритетна мета в грі.

У кінці кожного раунду з'являється статистика за очками, вбивств, захопленим баз і побудованим апгрейд.Кращі з кращих відзначаються у віконці Legends (ви його бачите, де вибираєте сервер).

Гра проста за правилами, напружена і складна за змістом. Захоплює і не залишає байдужими хіба що тих, хто не розібралися в правилах, але ви їх все вище почули, так що - вперед!