Pie.ai: Пай аі

Як грати в Pie.ai: Пай аі

Pie.ai: Пай аи — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Пай аі схожа антуражем на Blockergame: квадратні чоловічки, треба їсти нямку... але начинка у цього "пирога" унікальна і дуже смачна. Грати в Pie ai спочатку дуже дивно і незрозуміло, але динаміка гри, різні карти і об'єкти швидко примирять вас з грою. У багатьох іграх жанру io краще не стояти на місці і постійно пересуватися; тут же цей принцип зведений в супервисокий ранг. Якщо ви не цапаетесь з іншим гравцем, то над вами пролітають бомбардувальники, раскидывающие желейні бомби. Коли така бомба застане ваш персонаж, то він перетвориться на желе. І буде кимось схрумкан =) Пай аі якщо не прорив, то 100% видатна гра оригінальністю, яка разом з интересностью якісно доставляє.

Як грати

Управління в Pai ai без вишукувань: куди натискаємо мишею, туди і пересувається наш вихованець. Якщо клікаєм на куб, то наш герой їсть куб. Все.

У грі ми заробляємо очки для розкриття нових скінів і для потрапляння в Топ ігри. Для очок ми їмо пироги (всі куби, крім спеціальних об'єктів) та інших гравців. Спеціальні об'єкти вимагають Ключі або Молотки щоб їх зруйнувати. Молотки видобуваються з'їдаючи куб із зображенням Молотка, а Ключ можна взяти, так само з'ївши куб з Ключем. Як бачите, в Пай аі все дуже просто =)

Щоб підлікуватися, використовуємо зелені куби: спочатку "з'їдаємо" їх, а потім стрибаємо в утворену ямку. Там наше здоров'я заповнюється до максимуму; крім цього ми невразливі в ямці ні для желейних бомб, ні для інших гравців.

Коли роботи скидають желейну бомбу, вона відразу позначає свої межі, а потім починає заливати ці межі желе. Так що у нас, як правило, є кілька миттєвостей щоб вистрибнути з небезпечної ділянки.

В центрі карти лежить найкрутіший бонус: все, що б ви не з'їли, збільшується в 2 рази. Бонус безстроковий, у вас можуть відібрати тільки, з'ївши вас. Так що будьте обережні, взявши цей бонус: на вас тут же може початися полювання!

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Тримайте постійно своє здоров'я на максимумі. Навіть є вас один раз вдарили, треба підлікуватися.

Має сенс поднакапливать молоточки і ключі, як тільки з'явиться можливість. Зайвою ніколи не буває.

Якщо ви напали на кого-небудь і він починає вас довбати у відповідь, то кидайте це заняття. Навіть якщо ви почали перший його атакувати і розраховуєте перемогти - так, ви переможете, але у вас залишиться дуже мало ХП. І можете потім просто загинути від "випадкової кулі". Так що обережніше.